08 Aralık 2009, Salı 17:58:57

Tailwind, uçak bakım teknisyeni arıyor...

4. uçağını Ocak ayında, 5. uçağını ise Mayıs ayında filosuna katmaya hazırlanan Tailwind Havayolları kadrosunu genişletmeye başladı.
  • YOKSA SİZLER ...FARKLI BİR GURUPMUSUNUZ....OLMADAN OLDUKLARINI KABUL EDENLERDENSİNİZ...İSTERSENİZ BAKIN ARKANIZDA NELER KALDI..HERKES SİZLERİ ZATEN TANIYOR..FAZLA UZATMAYA GEREK YOK ..SİZLER ANCAK GÜDÜLEN KISIMDA OLMANIZ LAZIM..YOKSA TEHLİKELİ OLURSUNUZ..
  • kedi uzanamadığı çiğere mındar dermiş.
  • SİNİRLENEN ARKADAŞLAR..HEPİNİZİ ÇOK YAKINDAN TANIYORUM..LÜTFEN NE KADAR İYİ TEKNİSYENLER OLDUĞUNUZUDA İYİ BİLİRİM.....ANTALYANIN EN İYİ TEKNİSYENLERİ DEDİĞİNİZ ARKADAŞLAR..GECELERİ EL FENERİ OLMADAN HAVADA YANAN LAMBALARDAN HANGİ UÇAK OLDUĞUNU ANLAYANLAR SİZLERİSİNİZ DEĞİLMİ..İŞTE ÖNEMLİ OLAN 3 UÇAĞIN MOTOR VE L/G ÖMRÜNÜN PLANLAMA YAPILMADIĞI İÇİN HEPSİNİ AYNI ANDA YAPMA GİBİ BİR ŞİRKETTE LÜXS OLMAZ ...PLANSIZLIK..TEKNİK OLARAK BENDE PATRON OLSAM KAPATIRIM..
  • Hepimiz bu şemsiyenin altında ne zaman nerede buluşacağımız belli olmadan ekmek peşinde koşan bizler zaman zaman böyle mestnesiz fikirlri olan insanlarla da çalışmışızdır .mebal onların.Hangarda bakım sonrası o zamanın Tek. Müdürü Beyefendi Şöyle söylemişdi.Sizleri görünce evimde rahat uyuyorum demişti.Şimdi ne oldu ? Baba evleda bağşlamış bağışlamış evlat isebir salkım üzüm vermemiş. vicdanları rahattır inşallah

Yeni gelecek uçaklarını heyecanla bekleyen havayolu bir yandan da SHY/ JAR 145 bakım organizasyonu kapsamında çalışacak, takım çalışmasına yatkın ve tecrübeli teknisyenlerle kadrosunu güçlendiriyor.

Başvuracak adayların geçerli SHY-66 Lisansına haiz, Türbinli Uçaklar kategorisinde A ve/veya B1, veya B2 çalışmış olması, 40 yaşını  geçmemiş olması, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması,  yurtdışı-yurtiçi görevlerine katılmakta herhangi bir sınırlaması olmaması,  lisansında B737-CL ve/veya B737-NG Tip işlenmiş olması ve son iki sene içerisinde 6 ay boyunca bu uçak tipleri üzerinde çalışmış olması gerekiyor. Bildiğiniz gibi Tailwind geçtiğimiz ay Sabiha Gökçen ve Antalya Havalimanlarında geçerli olmak üzere, filosunda bulunan Boeing 737-300/400/500 uçakları için, SHY/JAR-145 Uçak Bakım Yetkisi’ni almıştı.

Tailwind, uçak bakım teknisyeni arıyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
YOKSA SİZLER ...FARKLI BİR GURUPMUSUNUZ....OLMADAN OLDUKLARINI KABUL EDENLERDENSİNİZ...İSTERSENİZ BAKIN ARKANIZDA NELER KALDI..HERKES SİZLERİ ZATEN TANIYOR..FAZLA UZATMAYA GEREK YOK ..SİZLER ANCAK GÜDÜLEN KISIMDA OLMANIZ LAZIM..YOKSA TEHLİKELİ OLURSUNUZ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kedi uzanamadığı çiğere mındar dermiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SİNİRLENEN ARKADAŞLAR..HEPİNİZİ ÇOK YAKINDAN TANIYORUM..LÜTFEN NE KADAR İYİ TEKNİSYENLER OLDUĞUNUZUDA İYİ BİLİRİM.....ANTALYANIN EN İYİ TEKNİSYENLERİ DEDİĞİNİZ ARKADAŞLAR..GECELERİ EL FENERİ OLMADAN HAVADA YANAN LAMBALARDAN HANGİ UÇAK OLDUĞUNU ANLAYANLAR SİZLERİSİNİZ DEĞİLMİ..İŞTE ÖNEMLİ OLAN 3 UÇAĞIN MOTOR VE L/G ÖMRÜNÜN PLANLAMA YAPILMADIĞI İÇİN HEPSİNİ AYNI ANDA YAPMA GİBİ BİR ŞİRKETTE LÜXS OLMAZ ...PLANSIZLIK..TEKNİK OLARAK BENDE PATRON OLSAM KAPATIRIM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hepimiz bu şemsiyenin altında ne zaman nerede buluşacağımız belli olmadan ekmek peşinde koşan bizler zaman zaman böyle mestnesiz fikirlri olan insanlarla da çalışmışızdır .mebal onların.Hangarda bakım sonrası o zamanın Tek. Müdürü Beyefendi Şöyle söylemişdi.Sizleri görünce evimde rahat uyuyorum demişti.Şimdi ne oldu ? Baba evleda bağşlamış bağışlamış evlat isebir salkım üzüm vermemiş. vicdanları rahattır inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000