16 Haziran 2009, Salı 08:18:38

Sun D'or, İstanbul uçuşlarına başlıyor

İsrail`in önde gelen hava yolu şirketlerinden Sun D`or Havayolları, Tel Aviv-İstanbul seferlerine 23 Haziranda başlayacak.
  • ifademi değiştiriyorum, yahudilerden "tüm dünya" hatta tüm "evren" bıktı artık.. dünyadaki pek çok pisliğin altında siyonistlerin olduğunu herkes biliyor ama bir siz bilmiyorsunuz galiba. sonuçta yahudilerin çok büyük bir kısmı da bu herifleri desteklediğine göre.. neyse ya fazla söze gerek yok yakın zamanda anlayacaksınız zaten hanyayı konyayı..
  • saygili ol rumuzlu yazan sevgili arkadasim, Allahtan saygiyi ve haddi senden ogrenmiyecegim. milletin kac defa uctugundan sana ne, sen hayatinda ucagi hic gormedin galiba. hangi havalimani ve otel personeli yaka silkiyormus? kafadan atarak ahkam kesilmez, haddini bil diyerek sanal ortamda erkeklik yapilmaz. hangi milletin evladi oldugun konusunda da yorum yapmiyayim.
  • Saygılı ol diyen Orta Asya steplerinden gelipte bana Avrupa-Asyasında Vatanseverlik nakaratları yapma İsraile uçulup uçulmadığıda okadar önemli değil sen Avrupa-Asyasında İstanbuldan Erzuruma yada İzmire yada Samsuna kaç defa uçtun sanki çok uçan gibi konuşuosun Gelelim Yahudi yolculardan esnafın bıkmışlığına Türk yolculardanda yabancı Havayolu Şirketleri ve Havaalanları bıktı neden istenmeyen insan topluluk yada Ülke ilan ediliyor Türkiye.Senin gibi düşünen Özgürlük adında elini kolunu sallayıp olay çıkaran çalışmaya gittiği yerlerde sorun olanlar yüzünden Türkiyemi suçlu Unutma Kazakistanda Yahudi değil Türk işçiler dövüldü çok uslu durup kadınlara sarktığı için hemde Türk yurdunda 2.yorumu yazan arkadaşa katılıyom Bizi rahat bırakın.
  • Bu Israil kokenli havayolu sirketlerinin cok siki guvenligi olur sonra kendi adamlari havaalanlarida ellerini kollarini salliyarak gezerler check in yaparken kendi clean area larina kimseyi sokmazlar,kisacasi bu insanlar guvenligi en ust duzeyde tuttuklari icin illahlah dedirtmislerdir bircok havalimanlarinda.

Sun D`or ile İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı arasında anlaşma sonucu, Sun D`or Havayolları, Tel Aviv ile İstanbul arasındaki ilk uçuşunu 23 Haziranda gerçekleştirecek. Tarifeli uçuşlarda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kullanılacak.

Bu yıl Şubat ayında Tel Aviv`de yapılan görüşmelere, Sun D`or Havayollarını temsilen şirketin Başkanı Bezalel Karvat, El Al Türkiye Genel Müdürü Moshe Kohen katılırken, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı`nı Ticaret'ten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın ve Ticaret Müdürü Nihat Demirkan temsil etmişti.

Server Aydın, görüşmenin ardından imzalanan anlaşma sonrası yaptığı açıklamada, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı bünyesindeki hava yolu şirketlerinin sayısının hızla arttığını, uçuş noktalarının da genişlediğini belirterek, ``Halen 45 noktaya dış bağlantı veren İstanbul Sabiha Gökçen`in networkünü 2009 yılında 10 yeni destinasyonla büyütmeyi planlıyoruz. Bu aşamada Sun D`or`un İstanbul seferlerini başlatacak olmasından çok memnunuz`` şeklinde konuşmuştu.

Sun D'or, İstanbul uçuşlarına başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
ifademi değiştiriyorum, yahudilerden "tüm dünya" hatta tüm "evren" bıktı artık.. dünyadaki pek çok pisliğin altında siyonistlerin olduğunu herkes biliyor ama bir siz bilmiyorsunuz galiba. sonuçta yahudilerin çok büyük bir kısmı da bu herifleri desteklediğine göre.. neyse ya fazla söze gerek yok yakın zamanda anlayacaksınız zaten hanyayı konyayı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
saygili ol rumuzlu yazan sevgili arkadasim, Allahtan saygiyi ve haddi senden ogrenmiyecegim. milletin kac defa uctugundan sana ne, sen hayatinda ucagi hic gormedin galiba. hangi havalimani ve otel personeli yaka silkiyormus? kafadan atarak ahkam kesilmez, haddini bil diyerek sanal ortamda erkeklik yapilmaz. hangi milletin evladi oldugun konusunda da yorum yapmiyayim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Saygılı ol diyen Orta Asya steplerinden gelipte bana Avrupa-Asyasında Vatanseverlik nakaratları yapma İsraile uçulup uçulmadığıda okadar önemli değil sen Avrupa-Asyasında İstanbuldan Erzuruma yada İzmire yada Samsuna kaç defa uçtun sanki çok uçan gibi konuşuosun Gelelim Yahudi yolculardan esnafın bıkmışlığına Türk yolculardanda yabancı Havayolu Şirketleri ve Havaalanları bıktı neden istenmeyen insan topluluk yada Ülke ilan ediliyor Türkiye.Senin gibi düşünen Özgürlük adında elini kolunu sallayıp olay çıkaran çalışmaya gittiği yerlerde sorun olanlar yüzünden Türkiyemi suçlu Unutma Kazakistanda Yahudi değil Türk işçiler dövüldü çok uslu durup kadınlara sarktığı için hemde Türk yurdunda 2.yorumu yazan arkadaşa katılıyom Bizi rahat bırakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu Israil kokenli havayolu sirketlerinin cok siki guvenligi olur sonra kendi adamlari havaalanlarida ellerini kollarini salliyarak gezerler check in yaparken kendi clean area larina kimseyi sokmazlar,kisacasi bu insanlar guvenligi en ust duzeyde tuttuklari icin illahlah dedirtmislerdir bircok havalimanlarinda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000