25 Aralık 2010, Cumartesi 10:20:00

STARTI SABİHA GÖKÇEN'DEN VERECEKLER

Hesburger’in sahibi olan Hes-Pro şirketi, uzun yıllar Finlandiya’da yaşayan Türk işadamı İzzet Günaydın’la ortak olarak 2011 yılında İstanbul’da 8 hamburgerci açacak.
  • SEVGİLİ YORUMCULAR; HESBURGER,HES KABLODAN GELMEKTE.. KAYSERİLİ İŞ ADAMI FİKRİ.NEYSE ŞAKA TABİKİ;SAW ÖZELLEŞTİ VE BUTÜR YATIRIMLARI ARTIK SİZLERDE HAZMEDECEKSİNİZ.. NEDEN ÖZELLEŞİYOR* BABASININ HAYRINA İSG OKADAR PARA VERMİYOR HERHALDE!! HES DE GELECEK MES DE GELECEK!! YETERKİ KALİTELİ HİZMET VERSİN,NE YAPACAKSINIZ Sİ ÖTESİNİ BERİSİNİ!!!!!
  • Bu terminal fotosunda köprüler yok:) Heryerde görüyorum ama bu SAW artık yeni bir foto çektirsin. Terminal güzel görünsün diye uçak kanatlarıyla ve kuyruklarla da oynanmış sanırım:) Belkide uçaklar monte edilmiş. Üstten geçen uçakda eklenmiş, SAWdan o rotada bir kalkış da mumkun değil. Arka fondaki gökyüzü de İstanbul değil, muhtemelen Hawai, Tahiti de gün batımı... Bu fotoshop.u yapanında bunu reklamda kullanın da kesinlikle havacılıkla alakası yok.
  • Hesburger neymiş ? Hiç duyan var mı ? Türkiyeyi enayi mi sandınız ? Havacılık sitelerine reklam falan vermeler.
  • Bu burgerci kimse önce biraz PR eğitimi alsın. Bu tip reklamların nasıl tepki alacağının farkında değiller herhalde. SAW ve Burgerci. Bu reklamı ilkokul çocukları mı yaptı acaba ?

Finlandiyalı Robert’s Coffee’yi de Türkiye’ye getiren İzzet Günaydın, ilk şubeyi Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açacaklarını söylüyor. Bu ay Finli Hes-Pro ile ortak ‘Hespro Turkey’ adlı bir şirket kuran Günaydın şunları anlatıyor:

“Zincirin adı burada da Hesburger olacak. Şu anda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile görüşmelerimiz var. İstiklal Caddesi’nde de yer bakıyoruz. 2011’de toplam 8 şube istiyoruz. Daha sonra bayilik vermeye başlayacağız. İstanbul’un ardından Anadolu’ya yayılacağız. Bizim hamburgerin en büyük özelliği sosları. İlk etapta soslar Finlandiya’dan gelecek. Sonra Türkiye’de bir fabrika kurup sos üretmek de gündeme gelebilir. Bir de burada herkes kendi hamburgerini yaratabilecek. Köftesinin gramajını, sosunu seçebilecek. Hesburger’in 6 ülkede 310 şubesi var. İlgi göreceğimizi düşünüyoruz.” (Milliyet)

 

STARTI SABİHA GÖKÇEN'DEN VERECEKLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
SEVGİLİ YORUMCULAR; HESBURGER,HES KABLODAN GELMEKTE.. KAYSERİLİ İŞ ADAMI FİKRİ.NEYSE ŞAKA TABİKİ;SAW ÖZELLEŞTİ VE BUTÜR YATIRIMLARI ARTIK SİZLERDE HAZMEDECEKSİNİZ.. NEDEN ÖZELLEŞİYOR* BABASININ HAYRINA İSG OKADAR PARA VERMİYOR HERHALDE!! HES DE GELECEK MES DE GELECEK!! YETERKİ KALİTELİ HİZMET VERSİN,NE YAPACAKSINIZ Sİ ÖTESİNİ BERİSİNİ!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu terminal fotosunda köprüler yok:) Heryerde görüyorum ama bu SAW artık yeni bir foto çektirsin. Terminal güzel görünsün diye uçak kanatlarıyla ve kuyruklarla da oynanmış sanırım:) Belkide uçaklar monte edilmiş. Üstten geçen uçakda eklenmiş, SAWdan o rotada bir kalkış da mumkun değil. Arka fondaki gökyüzü de İstanbul değil, muhtemelen Hawai, Tahiti de gün batımı... Bu fotoshop.u yapanında bunu reklamda kullanın da kesinlikle havacılıkla alakası yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hesburger neymiş ? Hiç duyan var mı ? Türkiyeyi enayi mi sandınız ? Havacılık sitelerine reklam falan vermeler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu burgerci kimse önce biraz PR eğitimi alsın. Bu tip reklamların nasıl tepki alacağının farkında değiller herhalde. SAW ve Burgerci. Bu reklamı ilkokul çocukları mı yaptı acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000