19 Kasım 2009, Perşembe 08:55:24

"SAW'dan her uçuşumda içim acıyor!"

Alevî Camiası'nın önde gelen isimlerinden Ali Kenanoğlu, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan her uçuş aptığında içinin acıdığını söyledi.
  • Bu yazıyı bebiş'e ithaf ediyorum.Ötekini boşverin,onlar hep sallar sonra kucağı bulurlar.Bebiş'i takip edin.Hadi kolay gelsin.
  • bizim her tarafımız sızlıyor.isg den onu bekle bunu bekle bel kalmadı bizde.
  • Savaş yeni bitmiş, ülke yeni kurtulmuş, sen isyan ediyorsun,bir sürü askeri öldürüyorsun,ne yapsalardı, kafana çiçek mi atsalardı, tabii ki bomba atacaklardı, ülke bütünlüğünü bozmak isteyen sen,ben,o hiç farketmez bu sonuca katlanır.Sabiha Gkçen in ismini duyunca için acıyor da isyan ederken neden için acımıyor?
  • Benimde içim sızlıyor ama SAW daki verilen hizmetlere...

Dersim tartışmalarına her gün bir yenisi ekleniyor. Tartışmalar arasında Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan ve İstanbul'un ikinci büyük havalimanına adı verilen Sabiha Gökçen'in, Dersim isyanında halkın üzerine uçakla bomba yağdırdığı iddiaları da yer aldı.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Alevi Bektaşi Federasyonu (ABF) Başkan Yardımcısı ve Hubyar Sultan Alevi Kültür Derneği Başkanı Ali Kenanoğlu, Sabiha Gökçen'in adının havalimanına verilmesinin Aleviler açısından hayal kırıklığına neden olduğunu belirterek, "Sabiha Gökçen Havalimanını her kullanışımda içimde hep o acıyı ve burukluğu hissederim" dedi.

"SAW'dan her uçuşumda içim acıyor!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bu yazıyı bebiş'e ithaf ediyorum.Ötekini boşverin,onlar hep sallar sonra kucağı bulurlar.Bebiş'i takip edin.Hadi kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bizim her tarafımız sızlıyor.isg den onu bekle bunu bekle bel kalmadı bizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Savaş yeni bitmiş, ülke yeni kurtulmuş, sen isyan ediyorsun,bir sürü askeri öldürüyorsun,ne yapsalardı, kafana çiçek mi atsalardı, tabii ki bomba atacaklardı, ülke bütünlüğünü bozmak isteyen sen,ben,o hiç farketmez bu sonuca katlanır.Sabiha Gkçen in ismini duyunca için acıyor da isyan ederken neden için acımıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Benimde içim sızlıyor ama SAW daki verilen hizmetlere...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000