08 Ağustos 2014, Cuma 14:05:37

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NI SU BASTI

İstanbul'da bugün bir kez daha etkili olan yağış sonrası Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bagajların yer aldığı şut altı olarak bilinen bölgeyi su bastı.
  • Burunca burdan gideli yillar oldu onun ustune kac kisi geldi gitti .
  • Perşembe'nin gelişi çarşamba'dan belli olurmuş meteroloji bir gün öncesinden duyuralırını yayınladı tv ler bas bas bagırdı bunca uyarıya ragmen şut altından sorumlu müdür önlemler alınması için gerekli koordinasyonu ve tedbirleri neden sağlamamış? ben bir dışarıdan yorumları okuyan biri olarak bunu sorgularım demekki sutaltından sorumlu müdür kendi işini yapmıyor...? bence sorgulanması gereken budur.
  • mtuncer adı ile yorum gönderen şahıs benim adımla değil kendi adınla yorum gönder. Konu tarafımdan savcılığa taşınacak murat tuncer
  • Burunca ve saz arkadaslari yuzunden olmustur.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yolcuların bagajları sular altında kaldı. Bugün öğlen saatlerinde etkili olan yağış sonrası Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bazı bölgeleri su bastı.

Yoğun yağıştan en çok bagajların bulunduğu şut altı denilen bölge etkilendi. Bİr anda bastıran yağış sonrası şut altı, sular altında kalırkenbagajlar sulara gömüldü.

Bagaj taşıyan traktörlerin şu anda sular altında kalan yolcu bagajlarını çıkarmak için yoğun çaba gösterdiği ancak traktörlerin su dolu bölgeye giremedikleri öğrenildi.

©AirportHaber.com

 

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NI SU BASTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

personel ~ 4 yıl önce
Burunca burdan gideli yillar oldu onun ustune kac kisi geldi gitti .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir 1 ~ 4 yıl önce
Perşembe'nin gelişi çarşamba'dan belli olurmuş meteroloji bir gün öncesinden duyuralırını yayınladı tv ler bas bas bagırdı bunca uyarıya ragmen şut altından sorumlu müdür önlemler alınması için gerekli koordinasyonu ve tedbirleri neden sağlamamış? ben bir dışarıdan yorumları okuyan biri olarak bunu sorgularım demekki sutaltından sorumlu müdür kendi işini yapmıyor...? bence sorgulanması gereken budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
mtuncer adı ile yorum gönderen şahıs benim adımla değil kendi adınla yorum gönder. Konu tarafımdan savcılığa taşınacak murat tuncer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Burunca ve saz arkadaslari yuzunden olmustur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000