12 Haziran 2010, Cumartesi 10:58:43

SABİHA GÖKÇEN'İ SİS VURDU

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda bu sabah yapılacak uçuşlar yoğun sis nedeniyle sekteye uğradı.
  • thy nin moskova ve köln ucaklari sabah gelenler.. diger anadolu jetin ucagi. pegasusunda köln ucagida sabah geliyor. ve sunexpressin nurmberg berlin vs ucaklarida sabah geliyor.benim takildiğim nokta iki ucak gec inince neden thy gokcen limitli operasyon yapmasına ragmen darmadagin oluyor.bir ucak soksalar araya işler halledilecek. pegasus sunexpress bunu basarirken neden thy yolcularini rotara mahkum ediyor. ucak divert etmiş olablir hiç mi arada 2-3 saat yatan ucak yok.onu sokamazmisin araya. yapmayin ltfen..
  • Esenboğa gibi SAW ında kurulduğu yer yanlış. Buraya havalimanı yaparsanız bundan kurtulamayacaksınız. Nasıl bir yer burası her şey hatalı ve yanlış.
  • kardeş diyorki 10 ucak varmış daha bu sabah 35 yakın ucuş vardı saat8 e kadar yerde kalan pegasuslar ssunexpiresslar geceden geldiler sisi yok iken thy ise 3 tane ucagı sabaha karşı 5 gibi geleceklerdi gelemediler demek istiorumki ucaklar ine bilse geideceker ama rahat ola saat 7 den soran hepsi indi ve saat 8,20 de apronda sadece yatan özel ucaklar vardı hic biri kamamıştı önce ucak varmdı gelebirmiyidi diye sor öern ondan sora yazı ucak var ama gelemiyorki inemiyor sisi yüzünden inle erken kaklaarın rotarı olmayanların coguda geceden gelmişti
  • yazın ortasında bile sis oluıyorsa burada bir problem var galiba :(

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılan seferler, bu sabah çöken yoğun sis nedeniyle olumsuz yönde etkilendi.

Bu sabah saat 05:00 sularında etkili olmaya başlayan sis nedeniyle bazı uçak seferleri rötara girdi, Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmek isteyen uçaklar ise Atatürk Havalimanı'na divert etmek zorunda kaldı.

Divert eden uçaklarla seyahat edecek yolcular da uzun süre, uçakların Atatürk Havalimanı'ndan Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelmesini beklediler.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nı etkisi altına alan yoğun sis, saat 08:00 sularında kalktı.©AirportHaber.com ÖZEL

SABİHA GÖKÇEN'İ SİS VURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
thy nin moskova ve köln ucaklari sabah gelenler.. diger anadolu jetin ucagi. pegasusunda köln ucagida sabah geliyor. ve sunexpressin nurmberg berlin vs ucaklarida sabah geliyor.benim takildiğim nokta iki ucak gec inince neden thy gokcen limitli operasyon yapmasına ragmen darmadagin oluyor.bir ucak soksalar araya işler halledilecek. pegasus sunexpress bunu basarirken neden thy yolcularini rotara mahkum ediyor. ucak divert etmiş olablir hiç mi arada 2-3 saat yatan ucak yok.onu sokamazmisin araya. yapmayin ltfen..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Esenboğa gibi SAW ında kurulduğu yer yanlış. Buraya havalimanı yaparsanız bundan kurtulamayacaksınız. Nasıl bir yer burası her şey hatalı ve yanlış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kardeş diyorki 10 ucak varmış daha bu sabah 35 yakın ucuş vardı saat8 e kadar yerde kalan pegasuslar ssunexpiresslar geceden geldiler sisi yok iken thy ise 3 tane ucagı sabaha karşı 5 gibi geleceklerdi gelemediler demek istiorumki ucaklar ine bilse geideceker ama rahat ola saat 7 den soran hepsi indi ve saat 8,20 de apronda sadece yatan özel ucaklar vardı hic biri kamamıştı önce ucak varmdı gelebirmiyidi diye sor öern ondan sora yazı ucak var ama gelemiyorki inemiyor sisi yüzünden inle erken kaklaarın rotarı olmayanların coguda geceden gelmişti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yazın ortasında bile sis oluıyorsa burada bir problem var galiba :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000