08 Aralık 2011, Perşembe 07:05:24

SABİHA GÖKÇEN'E OTOBÜS SEFERİ BAŞLIYOR

Sultanbeyli Belediyesi toplu ulaşımda önemli bir adım daha atmaya hazırlanıyor...
  • 18 h hattının metrobus le bağlantısı var mi ?
  • vıa port a kadar giden minibüsler turunu hava alanından tamamlasınlar hem havalalanından via porta gıtmek ısteyenler hemde havaalanına gelmek isteyenlere kolaylık olur
İETT yetkilileriyle varılan mutabakatla, Sultanbeyli'den Sabiha Gökçen Havaalanı'na direkt seferlerin yapılacağı 18 H hattı yakında seferlerine başlayacak. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hizmete girecek olan yeni hat ile havaalanına ulaşım çok daha rahat olacak. 
 
Son dönemde her alanda hızlı bir gelişim sürecine giren Sultanbeyli'de, Belediye ve İETT yetkilileri vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda toplu taşımada hayati adımlar atmaya devam ediyorlar. 
Bu doğrultuda, geçtiğimiz günlerde yeni hatlar, güzergâhlar ve otobüs durakları hizmete girmiş ve vatandaşların büyük takdirini toplamıştı. 
 
İnsan odaklı hizmet politikası sürdüren Başkan Hüseyin Keskin ve ekibi, yine vatandaşlardan gelen istekler doğrultusunda Sabiha Gökçen Havaalanı'na yeni bir hattın açılması için İETT yetkilileri ile temasa geçerek bu eksikliğin giderilmesi için protokole vardılar. 
Yapılan protokol ile Turgut Reis Mahallesi'nden hareket edecek 18 H hattının 12 Aralık tarihinden itibaren hizmete konulması kararlaştırıldı. 
 
18 H Hattının Güzergahı… 
 
Sultanbeyli halkının Sabiha Gökçen Havaalanı'na daha rahat ulaşımını sağlayacak 18 H hattından hareket edecek otobüsler, Hasanpaşa Mahallesi'nden kalkacak. Fatih Bulvarı, Turgut Reis ve Mecidiye Mahallesi'nden devam edecek otobüsler Viaport Alışveriş Merkezi ve Harmandere güzergâhını takip ederek havaalanına ulaşacak. 
 
Gelişen Sultanbeyli 
 
Sultanbeyli halkının zamandan ve ekonomiden tasarruf etmesinin yanı sıra, daha rahat ve konforlu seyahat edebilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüren Sultanbeyli Belediyesi, hizmete girecek olan 18-H Sabiha Gökçen Havaalanı hattının yanı sıra geçtiğimiz aylarda da Üsküdar ve Kadıköy için, 18 Ü ve 18 K numaralı hatları ilçeye kazandırmıştı. 
SABİHA GÖKÇEN'E OTOBÜS SEFERİ BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
18 h hattının metrobus le bağlantısı var mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
vıa port a kadar giden minibüsler turunu hava alanından tamamlasınlar hem havalalanından via porta gıtmek ısteyenler hemde havaalanına gelmek isteyenlere kolaylık olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000