16 Kasım 2011, Çarşamba 07:19:10

"SABİHA GÖKÇEN'DEN KANDİLE SEFER Mİ VAR?"

Sebahat Tuncel, PKK üyesi olduğu iddiasıyla tutuklanan Şeyma Güzel’i Sabiha Gökçen Havalimanı’na götürdüğü iddialarıyla ilgili olarak, "Bir partili çalışanımızı havaalanına bırakmanın neresi gariptir? ikincisi belki benim cahilliğimdir, Sabiha Gökçen ne zamandan beri Kandil’e sefer düzenliyor" dedi.
  • bizler bunları besliyor ve dinliyoruz ya !!! hakikaten % 100 demokrasi bence bu
  • herşeye rağmen pkk ile ilişkileri yokmuş gibi çocuk kandırırcasına konuşuyorlar..bizde kendi elimizle besliyoruz bunları mecliste
Tuncel’in, Kartepe Feribotu’nun kaçırdığı sırada öldürülen Mensur Güzel’in ablası Şeyma Güzel’le ilgili yazılı açıklamasında özetle şu ifadeler yer aldı: “Ben ve Şeyma Güzel’le ilgili haberleri kamuoyuna servis edenler, o gün Şeyma Güzel’in nereye gittiğini ve biletinin bilgilerini de basın mensuplarına ulaştırırlar umarım. Her fırsatta şahsımı yıpratmaya linç ettirmeye yönelik bu durum, 2007’de milletvekili seçildiğim günden bugüne süregelen politikalar, çözümlenmeyen Kürt sorunun bir sonucudur. Şeyma Güzel, BDP’nin gençlik yapılanması olan Demokratik Yurtsever Gençlik (DYG) meclisinde çalıştığı için gözaltına alınıp tutuklanmış, ‘terörist’ ilan edilmiştir. Mensur Güzel adlı gencin ‘Neden ikna edilmedi de infaz edildi?’ sorusu henüz cevap bulmamış ancak bu soru İstanbul Valiliği ve Emniyetini çok rahatsız etmiştir. Bu sorunun cevabı verileceğine medya aracılığıyla linç kampanyası başlatılmıştır."
 
Şehir merkezlerinde silahlı ve bombalı isyan başlatmak için yapılanan Öz Savunma Birlikleri içerisinde faaliyet gösterdiği iddiasıyla aranan Leyla kod adlı Şeyma Güzel’in Tuncel’in bindiği uçakla Diyarbakır’a kaçmak isterken yakalandığı öne sürülmüştü. (Hürriyet)
"SABİHA GÖKÇEN'DEN KANDİLE SEFER Mİ VAR?"

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
bizler bunları besliyor ve dinliyoruz ya !!! hakikaten % 100 demokrasi bence bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
herşeye rağmen pkk ile ilişkileri yokmuş gibi çocuk kandırırcasına konuşuyorlar..bizde kendi elimizle besliyoruz bunları mecliste

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000