16 Ekim 2008, Perşembe 18:06:28

SABİHA GÖKÇEN'DEN JET CEVAP

AirportHaber'in 'Sabiha Gökçen Havalimanı'nda büyük ayıp' Havalimanı işletmecisinden cevap geldi...
  • yahu ne olmuş ki sabiha gökçen'de biri bana söylesin lütfen.
  • Beyler şu yolcu terminalinden kargo bölümüna geçebilmek için hava trafiği bahane edilerek gerek ekiplerin gerek yakıtçıların gerekse diğer ekipmanların keyfi bekletilmeleriyle ilgili soruna da bir el atsanız.Alt geçit mi yaparsınız yan yol mu yaparsınız ne yaparsanız yapın acil olarak bu durumu düzeltmeniz gerekmektedir.dÜNYADA HİÇBİR ULUSLARARASI MEYDANDA BU DURUM YOK. Beyler ne yaparsanız yapın şu yolcu terminalinden kargo bölümüne alan içinden karşıya geçiş protokolünden çalışanları kurtarın.Alt geçit mi yaparsınız yan yol mu yaparmısınız bilmem ama kuledki kralın keyfi uygulamalarından bizi kurtarın.Adamlar resmen kendilerini kral zannediyorlar.Hava trafiği olmadığı halde yarım saat apronun bir ucundan diğer ucuna geçebilmek için eziyet çektiriliyoruz.Buna dur diyebilecek bir yetkili yokmu.

İşte Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş.'nin konuya ilişkin açıklaması:

Havacılık sektörünün önemli haber kaynaklarından Airport Haber’de, “Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Büyük Ayıp” başlığıyla yayınlanan yazı ve fotoğrafla ilgili olarak sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Söz konusu güvenlik şeritlerinin mevcudiyeti, terminal çalışanlarımız tarafından farkedildiğinde derhal müdahale edilmiş ve şeritler o bölgeden kaldırılmıştır.
İstenmeyen bu duruma maruz kalan havayolu şirketi ile en üst seviyede temas kurularak, durum kendilerine açıklanmış ve özür dilenmistir.
Bu duruma sebep veren kişilerle ilgili araştırmamız sürmekte olup, elde edeceğimiz bulgulara göre gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.
Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

İstanbul Sabiha Gökçen
Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş.

SABİHA GÖKÇEN'DEN JET CEVAP

Facebook Yorum

Yorumlar

Rumuz ~ 10 yıl önce
yahu ne olmuş ki sabiha gökçen'de biri bana söylesin lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİR ÇALIŞAN ~ 10 yıl önce
Beyler şu yolcu terminalinden kargo bölümüna geçebilmek için hava trafiği bahane edilerek gerek ekiplerin gerek yakıtçıların gerekse diğer ekipmanların keyfi bekletilmeleriyle ilgili soruna da bir el atsanız.Alt geçit mi yaparsınız yan yol mu yaparsınız ne yaparsanız yapın acil olarak bu durumu düzeltmeniz gerekmektedir.dÜNYADA HİÇBİR ULUSLARARASI MEYDANDA BU DURUM YOK. Beyler ne yaparsanız yapın şu yolcu terminalinden kargo bölümüne alan içinden karşıya geçiş protokolünden çalışanları kurtarın.Alt geçit mi yaparsınız yan yol mu yaparmısınız bilmem ama kuledki kralın keyfi uygulamalarından bizi kurtarın.Adamlar resmen kendilerini kral zannediyorlar.Hava trafiği olmadığı halde yarım saat apronun bir ucundan diğer ucuna geçebilmek için eziyet çektiriliyoruz.Buna dur diyebilecek bir yetkili yokmu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000