23 Ocak 2015, Cuma 10:57:05

SABİHA GÖKÇEN'DEN BARCELONA'YA UÇACAK

Vueling Havayolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Barcelona'ya sefer başlatıyor.
  • pegasusun haftada barcelonaya 10 seferi var thy ise haziranda haftada 7 seferle başlıyo.vuelig aır ise haftada 3 seferle başlıyo ortalama saw barselona günde 3 sefer olcak 3 şirketede kapışırlar ama kim galip gelir bilemem ama pegasus her zamanki gibi agır basıyo nede olsa sabiha gökçenin kralı onlar vueling veya thy den biri çıkar bu hattan...
  • Kopenhag-Barcelona-Kopenhag uctum bunlarla. Cok ucuz ve konforluydu.
  • Ya bir uçak düşseydi?! İdam edilmeli idam!
  • Yurtdisinda epey ucuza kullandim vuelingi ayni fiyatlarla gelebilecekse buyursun izmire antalyaya heryere gelsin. Yok su 25 euroluk biletlerden sunmayacaksa pegasus tercih etmeye devam ederiz tabii.

İspanya'nın düşük maliyetli havayollarından Vueling, yaz sezonunda Sabiha Gökçen-Barcelona seferlerini başlatma kararı aldı.

20 Haziran'da başlatmayı planladığı seferlerini haftada 3 kez karşılıklı olarak icra edecek olan Vueling'in, seferlerini de A320 tipi uçaklarla yapacağı öğrenildi.

SABİHA GÖKÇEN'DEN BARCELONA'YA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

3 şirket ~ 3 yıl önce
pegasusun haftada barcelonaya 10 seferi var thy ise haziranda haftada 7 seferle başlıyo.vuelig aır ise haftada 3 seferle başlıyo ortalama saw barselona günde 3 sefer olcak 3 şirketede kapışırlar ama kim galip gelir bilemem ama pegasus her zamanki gibi agır basıyo nede olsa sabiha gökçenin kralı onlar vueling veya thy den biri çıkar bu hattan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kopenhag-Barcelona-Kopenhag uctum bunlarla. Cok ucuz ve konforluydu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ya bir uçak düşseydi?! İdam edilmeli idam!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yurtdisinda epey ucuza kullandim vuelingi ayni fiyatlarla gelebilecekse buyursun izmire antalyaya heryere gelsin. Yok su 25 euroluk biletlerden sunmayacaksa pegasus tercih etmeye devam ederiz tabii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000