04 Nisan 2014, Cuma 15:24:59

SABİHA GÖKÇEN YİNE EN HIZLI BÜYÜYEN OLDU

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı yüzde 39.6 oranındaki yolcu artışıyla Ocak ayının ardından Şubat ayında da Avrupa’nın en hızlı büyüyen havalimanı oldu.
  • Thy elbette saw'a fayda sağladı ama pegasus tüm istanbul uçuşlarının % 99 nu sawdan yaptığından pastanın büyüğü pegasusun
  • Pegasus'un degil, THY'nin ucaklarini Sabiha'ya base etmesinin sonucu.
  • Pegasus havayollarının başarısıdır
  • Büyümek sorun deyıl önemli olan yeterlılık neden birileri cıkıpta sormuyor saw büyürken bunyesıne bulunan şirketler küçülüyor.. Eyyyy takım elbiseli arkadaslarım ininde aprona bakın ne entırıkalar donuyor!!

2014 yılının Ocak ayında elde ettiği yüzde 43.6 oranındaki büyüme ile Avrupa’nın en hızlı büyüyen havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Şubat ayında da zirvedeki yerini korumuş oldu.

Dünyanın önde gelen havacılık organizasyonlarından olan ACI Europe tarafından yapılan açıklamaya göre Sabiha Gökçen Havalimanı, Şubat ayında elde ettiği yüzde 39.6 oranındaki yolcu artışıyla kendi kategorisinde bir kez daha ilk sırada yer aldı.

Böylece İstanbul Sabiha Gökçen, Şubat ayı artış oranları baz alındığında Avrupa’da zirvede yer alan tek Türk havalimanı da oldu.

ACI’ın yaptığı açıklamaya göre İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Şubat ayındaki yüzde 39.6 oranındaki yolcu artışıyla kendi kategorisinde sırasıyla St. Petersburg, Hamburg, Tel Aviv ve Malaga havalimanlarını geride bıraktı. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bu yılın Şubat ayında toplam 1 milyon 533 bin 206 yolcu geçiş yapmıştı.

SABİHA GÖKÇEN YİNE EN HIZLI BÜYÜYEN OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Birol ~ 4 yıl önce
Thy elbette saw'a fayda sağladı ama pegasus tüm istanbul uçuşlarının % 99 nu sawdan yaptığından pastanın büyüğü pegasusun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir THY yolcusu ~ 4 yıl önce
Pegasus'un degil, THY'nin ucaklarini Sabiha'ya base etmesinin sonucu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy yolcusuna ~ 4 yıl önce
saw'ı adam eden pegasus airlinestir.. thy 5 ucakla saw'a ucus duzenlerken pegasusun 40 ucagı sawdan ucus duzenlıyordu.sen neyın kafasını yasıyorsun thy yolcusu?? lutfen yanıltıcı yorumlar yazmayın buraya bılmeyenlerı yanıltmayın!!!
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Pegasus havayollarının başarısıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kafamda deli sorular ~ 4 yıl önce
Büyümek sorun deyıl önemli olan yeterlılık neden birileri cıkıpta sormuyor saw büyürken bunyesıne bulunan şirketler küçülüyor.. Eyyyy takım elbiseli arkadaslarım ininde aprona bakın ne entırıkalar donuyor!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serbü ~ 4 yıl önce
ne dönüyor apronda..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000