22 Kasım 2011, Salı 09:18:26

SABİHA GÖKÇEN ÖNERİSİNE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Partisinin Bolu İl Başkanlığı'nı ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, gazetecilerin sorularını yanıtladı...
  • ABD NİN UŞAĞI,KUKLASI AKP NİN YAPTIKLARI YETER ARTIK!! ADAMLAR OSMANLI DÖNEMİNE ÜLKEYİ ÇEVİRDİLER!! TAM BİR PADİŞAHLIK SİSTEMİ GİBİ ASTIĞI ASTIK KESTİĞİ KESTİK!! BİR YANDAN GÜYA YOLLAR,HAVALİMANLARI YAPARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYARKEN BİR YANDANDA OLMADIK SAÇMA SAPAN POLEMİKLERLE YILLARDAN BERİ İSMİ YAŞATILAN, BU VATANA EMEĞİ GEÇEN VE HATTA BUGÜN BU ÜLKEDE BUKADAR RAHAT RAHAT HAREKET EDEN AKP NİN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ VEREN LİDERLERİN İSİMLERİNİN YOK EDİLME SAVAŞI BAŞLAMIŞDIR!! BU OYUNA GELMEYİN EY HALKIM!! KARDEŞ KAVAGASI ÇIKARMAYALIM!!!
  • İsyan eden halka gül mü atacaksınız. Kürtler Türklerin yerinde olsaydı dahamı şefkatli olacaklardı? ABD.Fransa, İngiltere,İtalya ve Rusya çin gibi ülkeler ne yapmış? Biraz dünyaya ve devletler tarihine aşina insanlar olun. İsyan edip başaramazsan sonun kötü olur. Kimseden melek tavrı bekleme. Bu dünyanın kanunudur.bu.
  • bu ülkeye atatürkün partisi chp nin hiçbir kötülüğü olmamıştır.kendine milliyetçi-muhafazakar diyen sizin gibilerin oylarıyla iktidara gelen anap-dyp-akp gibi partiler tarafından yapılmıştır o anlattıklarınız.siz bu yolda devam edin.devleti ticarethaneye çevirdiniz.şimdi de bedelliyi çıkardınız.rte te söyleyin de önce kendi çocukları adam gibi askerlik yapsın.bir de adaletten bahsedersiniz.
  • ARKADAŞIM HERHANGİ BİR DEVLET HASTANESİNE GİT RANDEVU ALMAYA ÇALIŞ SADECE DOKTOR YOK! DOKTORLAR ÖZEL HASTANEYE GEÇİYOR KENDİN GÖR! DIŞARIDAN NEDEN DOKTOR İTHAL ETMEYE ÇALIŞIYOLAR HİÇ ARAŞTIRMIYORMUSUN? DIŞ BORÇ 500 MİLYAR DOLAR!! DENİZ GEÇMİŞİ ŞİMDİ AĞZINA AL! TAYYİBİN DEDİĞİ İMF YE BORÇ O AZALDI, AMA ÇİNE ADB YE ÖZEL ŞİRKETLERE SATILAN DEVLET TAHVİLLERİ NE KADARDIR? AÇ MERKEZ BANKASINDAN OKU! OKU! MERKEZ BANKASIN DA YAZIYOR HEPSİ CAHİL KALMA! TİCARETHANE YAPANDA MEDİKAL PARKA ORTAK OLAN KİM ARAŞTIR? YEŞİL KART UYGULAMASI SONA ERİYOR FARKINDAMISIN? FAKİRE HAYAT YOK YOK BU ÜLKEDE FARKINDAMISIN?
İnce, Sabiha Gökçen Havaalanı'nın adının değiştirilmesini isteyen AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner'e ateş püskürerek, "O'nun derdi Yeşilköy'deki Atatürk Havalimanı. O'nun değiştirmek istediği o. Sabiha Gökçen'le başlayacak, iki yıl sonra Atatürk Havalimanı'nı gündeme getirecek. O kafa, o cahiliye artı kafa, eminim ki yakında Atatürk'ü savaş suçlusu ilan eder. O kafanın asıl derdi Sabiha Gökçen değil, Atatürk Havalimanı'dır. Onu değiştirmek isteyecektir.

Yavaş yavaş geliyor. Zannediyor musunuz ki siz sürekli İsmet İnönü'ye hakaret ediyorlar? Dertlerinin İsmet İnönü olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hayır, asıl dertleri Atatürk. Şimdilik Atatürk'e sataşmıyorlar. Şimdilik ama. Sabiha Gökçen'le başladıysa, Yeşilköy'deki Atatürk Havalimanı'na da gelecektir o kafa. Türk milleti buna hazırlıklı olsun diyorum. Cumhuriyet Halk Partisi buna hazırlıklı merak etmeyin" diye konuştu. (Habertürk)
SABİHA GÖKÇEN ÖNERİSİNE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Misafir ~ 7 yıl önce
ABD NİN UŞAĞI,KUKLASI AKP NİN YAPTIKLARI YETER ARTIK!! ADAMLAR OSMANLI DÖNEMİNE ÜLKEYİ ÇEVİRDİLER!! TAM BİR PADİŞAHLIK SİSTEMİ GİBİ ASTIĞI ASTIK KESTİĞİ KESTİK!! BİR YANDAN GÜYA YOLLAR,HAVALİMANLARI YAPARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYARKEN BİR YANDANDA OLMADIK SAÇMA SAPAN POLEMİKLERLE YILLARDAN BERİ İSMİ YAŞATILAN, BU VATANA EMEĞİ GEÇEN VE HATTA BUGÜN BU ÜLKEDE BUKADAR RAHAT RAHAT HAREKET EDEN AKP NİN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ VEREN LİDERLERİN İSİMLERİNİN YOK EDİLME SAVAŞI BAŞLAMIŞDIR!! BU OYUNA GELMEYİN EY HALKIM!! KARDEŞ KAVAGASI ÇIKARMAYALIM!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İsyan eden halka gül mü atacaksınız. Kürtler Türklerin yerinde olsaydı dahamı şefkatli olacaklardı? ABD.Fransa, İngiltere,İtalya ve Rusya çin gibi ülkeler ne yapmış? Biraz dünyaya ve devletler tarihine aşina insanlar olun. İsyan edip başaramazsan sonun kötü olur. Kimseden melek tavrı bekleme. Bu dünyanın kanunudur.bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu ülkeye atatürkün partisi chp nin hiçbir kötülüğü olmamıştır.kendine milliyetçi-muhafazakar diyen sizin gibilerin oylarıyla iktidara gelen anap-dyp-akp gibi partiler tarafından yapılmıştır o anlattıklarınız.siz bu yolda devam edin.devleti ticarethaneye çevirdiniz.şimdi de bedelliyi çıkardınız.rte te söyleyin de önce kendi çocukları adam gibi askerlik yapsın.bir de adaletten bahsedersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ARKADAŞIM HERHANGİ BİR DEVLET HASTANESİNE GİT RANDEVU ALMAYA ÇALIŞ SADECE DOKTOR YOK! DOKTORLAR ÖZEL HASTANEYE GEÇİYOR KENDİN GÖR! DIŞARIDAN NEDEN DOKTOR İTHAL ETMEYE ÇALIŞIYOLAR HİÇ ARAŞTIRMIYORMUSUN? DIŞ BORÇ 500 MİLYAR DOLAR!! DENİZ GEÇMİŞİ ŞİMDİ AĞZINA AL! TAYYİBİN DEDİĞİ İMF YE BORÇ O AZALDI, AMA ÇİNE ADB YE ÖZEL ŞİRKETLERE SATILAN DEVLET TAHVİLLERİ NE KADARDIR? AÇ MERKEZ BANKASINDAN OKU! OKU! MERKEZ BANKASIN DA YAZIYOR HEPSİ CAHİL KALMA! TİCARETHANE YAPANDA MEDİKAL PARKA ORTAK OLAN KİM ARAŞTIR? YEŞİL KART UYGULAMASI SONA ERİYOR FARKINDAMISIN? FAKİRE HAYAT YOK YOK BU ÜLKEDE FARKINDAMISIN?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000