02 Şubat 2009, Pazartesi 13:55:10

Sabiha Gökçen Havalimanı Şahlanıyor

İstanbul’un ikinci uluslar arası havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanı planlı çalışmanın meyvelerini almaya devam ediyor.
  • YENİ OLUŞUMDA DAHADA BAŞARILI, BAŞARIYI KAZANDIRAN EKİP RUHU İLE DAHA GÜZELİNE! SEVGİLER SAYGILAR SONER DEMİRCİ
  • yani maaşımız az diyenlere öhh diyorum.. hangi birimde oldugunuzu bilmem ama orda calısan bi sürü eli boş adam var. çelebi havaşın 2 katı maaş alıyolar nerdeyse.. trafik ve harekatçılar. ne iş yapar da o kadar para alır bunlar?
  • neresi buyuyor yoksa bız urfa hava alanında mı calısıyoruz.bızım maaslarımı kesıyorlar yenı termınal ve krızı bahane ederek boylemı buyuycek bu sırket.kul hakkıyla asla buyume olmaz bunu unutmayın.suan calısan ınsanların hakkının karsılıgı asla odenemez.
  • BİR İŞ YERİNDE İŞÇİLERİN %80-90 YAPMIŞ OLDUĞU İŞİN KARŞILIĞINI ALAMADIĞINA İNANIYORSA VE MUTSUZ İSE O İŞ YERİ ASLA ŞAHLANAMAZ SONRA ÇOK ARARLAR 40 LİRAYA KAYNAŞMA YEMEĞİNE GÖTÜRMEK İÇİN ADAM .700 KİŞİDEN DAHA 70 KİŞİ ÇIKARAMADILAR (ONLARDA BELLİ ZATEN ONLAR İÇİNDE YORUMA GEREK YOK) MİLLETİN CEBİNDE SİGARA ALMAYA PARASI YOK

Bu gece Tataristan Havayolları’nın Sabiha Gökçen’e sefer başlatmasının ardında aynı gün içinde Wind Airlines’da Sabiha Gökçen’e indi.

Ukrayna bayraklı Wind Rose Airlines bu gün saat 12:00'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına ilk seferini gerçekleştirdi.Aynı saatlerde Ukrayna'nın Himelniski ve Ivano Franko şehirlerinden iki sefer'le İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına inen Ukraynalılar klasik İstanbul Sabiha Gökçen merasimiyle çiçeklerle karşılandılar. 
 
Wind Rose Airlines Sabiha Gökçen'nin 28. dış hat uçucusu olurken Ukrayna'nın iki şehri Himelniski ve Ivano Franko'da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı dış networküne katılmıştır.

Wind

Sabiha Gökçen Havalimanı Şahlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 10 yıl önce
YENİ OLUŞUMDA DAHADA BAŞARILI, BAŞARIYI KAZANDIRAN EKİP RUHU İLE DAHA GÜZELİNE! SEVGİLER SAYGILAR SONER DEMİRCİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aman ~ 10 yıl önce
yani maaşımız az diyenlere öhh diyorum.. hangi birimde oldugunuzu bilmem ama orda calısan bi sürü eli boş adam var. çelebi havaşın 2 katı maaş alıyolar nerdeyse.. trafik ve harekatçılar. ne iş yapar da o kadar para alır bunlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KRİZ ~ 10 yıl önce
neresi buyuyor yoksa bız urfa hava alanında mı calısıyoruz.bızım maaslarımı kesıyorlar yenı termınal ve krızı bahane ederek boylemı buyuycek bu sırket.kul hakkıyla asla buyume olmaz bunu unutmayın.suan calısan ınsanların hakkının karsılıgı asla odenemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AÇ GEZEN ~ 10 yıl önce
BİR İŞ YERİNDE İŞÇİLERİN %80-90 YAPMIŞ OLDUĞU İŞİN KARŞILIĞINI ALAMADIĞINA İNANIYORSA VE MUTSUZ İSE O İŞ YERİ ASLA ŞAHLANAMAZ SONRA ÇOK ARARLAR 40 LİRAYA KAYNAŞMA YEMEĞİNE GÖTÜRMEK İÇİN ADAM .700 KİŞİDEN DAHA 70 KİŞİ ÇIKARAMADILAR (ONLARDA BELLİ ZATEN ONLAR İÇİNDE YORUMA GEREK YOK) MİLLETİN CEBİNDE SİGARA ALMAYA PARASI YOK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000