24 Şubat 2009, Salı 13:55:31

Sabiha Gökçen Havalimanı Milano'da

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. (İSG), 19 Şubat-22 Şubat 2009 tarihlerinde Milano’da gerçekleşen BİT Milano Turizm Fuarı’na katıldı.
  • Ne basarısı ya nerede basarı ? fuara katilmak basarımıdır ? Basarı Personeli ile, yoneticisi ile herkezin isine isteyerek mutlu olarak gitmek istedigi yerde olur. ISG de ise belirli bir (torpilli) kesim haricinde ben işine mutlu giden 1 kiis tanımıyorum. varsa ben mutluyum diyen bir yer hizmt. personeli yazsin buraya sundan sundan dolayı cok mutluyum diye. bizede soylesin bizde mutlu olalım. ne yemek, ne mesai saatleri, ne servisler, ne maaslar, ne zamlar nerde 1 tane mutlu edecek bi sebep gosterin bana. liman cok temiz olmus,temizlik iyi arkadas ben bundan mutlu olmuyorum.bana elle tutulur ufacıkta olsa bir sebep gosterin işe gelirken mutlu olmak icin. yeni terminalmiş. ne olacak verecek ISG Yer işletmeyi Havaş,Celebiye. Sonumuz bu iste..
  • şirket böyle giderse personelini mutlu edemezse,işler yürümez,eleman almayalım diye takviye ekip kuruyorlar,ama nasıl bir ekip bu iş yürümez,ikramiyeyi kaldır,mesai parası verme,yemek bile yemesine zoraki izin ver yediğin yemekten miden bozulsun,böyle giderse kalite ödülünü alamaz.
  • konu fuarda tanıtım olay yemekhaneye donmus tebrıkler valla.yapılan gırısım ıcın ulkemız adına tesekkurler.herkes yemek sıkayetınde bulunmus.genel mudurlukte acık bufe yemek var demısler.madem bu kadar gusel oranın yemekhanesı neden ordakı personel termınalde yemek yıyor.
  • Gene soyluyorum. Problemlerinizi sark kafasi ile boyle yerlerde sikayet ederek degil, birlikte hareket ederek diger meslektaslarinizla beraber sikayet edin. Herkese ikramiye verilecek diye bir kural varmi? Benim calistigim yerde herkes ikramiye almiyor????

İSG Ticaret Müdürü Ali Sırrı Sile ve pazarlama ekibinden Enver Batu Üner’in katıldığı fuarda 29 Ekim’de hizmete girmesi planlanan yeni Dış Hatlar Terminali ve eklerinin tanıtımının yanısıra, şu anda gerçekleştirilmekte olan 15 İç Hat ve 45 Dış Hat uçuş noktası hakkında da bilgiler ziyaretçilerle paylaşıldı.

Yurtdışı fuar katılımlarına hızla devam eden ISG’nin bundan sonraki durağı 26 Şubat–2 Mart tarihlerinde Münih’te gerçekleşecek olan CBR Münih Turizm Fuarı olacak.

Sabiha Gökçen

Sabiha Gökçen Havalimanı Milano'da

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ne basarısı ya nerede basarı ? fuara katilmak basarımıdır ? Basarı Personeli ile, yoneticisi ile herkezin isine isteyerek mutlu olarak gitmek istedigi yerde olur. ISG de ise belirli bir (torpilli) kesim haricinde ben işine mutlu giden 1 kiis tanımıyorum. varsa ben mutluyum diyen bir yer hizmt. personeli yazsin buraya sundan sundan dolayı cok mutluyum diye. bizede soylesin bizde mutlu olalım. ne yemek, ne mesai saatleri, ne servisler, ne maaslar, ne zamlar nerde 1 tane mutlu edecek bi sebep gosterin bana. liman cok temiz olmus,temizlik iyi arkadas ben bundan mutlu olmuyorum.bana elle tutulur ufacıkta olsa bir sebep gosterin işe gelirken mutlu olmak icin. yeni terminalmiş. ne olacak verecek ISG Yer işletmeyi Havaş,Celebiye. Sonumuz bu iste..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
şirket böyle giderse personelini mutlu edemezse,işler yürümez,eleman almayalım diye takviye ekip kuruyorlar,ama nasıl bir ekip bu iş yürümez,ikramiyeyi kaldır,mesai parası verme,yemek bile yemesine zoraki izin ver yediğin yemekten miden bozulsun,böyle giderse kalite ödülünü alamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
konu fuarda tanıtım olay yemekhaneye donmus tebrıkler valla.yapılan gırısım ıcın ulkemız adına tesekkurler.herkes yemek sıkayetınde bulunmus.genel mudurlukte acık bufe yemek var demısler.madem bu kadar gusel oranın yemekhanesı neden ordakı personel termınalde yemek yıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Gene soyluyorum. Problemlerinizi sark kafasi ile boyle yerlerde sikayet ederek degil, birlikte hareket ederek diger meslektaslarinizla beraber sikayet edin. Herkese ikramiye verilecek diye bir kural varmi? Benim calistigim yerde herkes ikramiye almiyor????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000