20 Ağustos 2014, Çarşamba 08:30:27

QATAR SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NA YERLEŞİYOR!

Qatar Airways, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı’na 26 Ekim’den itibaren haftanın her günü uçacak.
  • sabiha gökçenden pegasusda haftanın 7 günü uçuyo Qatar 7 gün uçuyo artık anadolu yakasında oturanlar için iyi oldu.
  • Milletin amaci yemek icmek bu ne yahu ne ac insanlar var" utaniyorum okurken su yorumlari ve insaligin bu kadar migde icin insanlar oldugunu gorunce migdem bulaniyo ucak salaninca gozler hosteslerde yorgun hostesler acil durumda sizi kurtarilar once onlar o yorgunlukla kendini kurtarsinda yemek icin ucaga binen insanlar a cok aci bir durumdasiniz!!
  • umuyorum qatar airways avustralyada sydneye ucar artik
  • Sabiha Gökçen'e a-320 ile uçuyor

Qatar Airways, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 26 Ekim’den itibaren haftanın her günü uçacak.

Şirket, 22 Mayıs 2014 tarihinden bu yana haftanın 4 günü Sabiha Gökçen’den uçuyordu. Son yıllarda gelişen turizm ekonomisi ile İstanbul varış noktası taleplerinin artması sonucu, Qatar Airways uçuşları günlük hale getirecek.

26 Ekim'de başlayacak olan Doha-Sabiha Gökçe Havalimanı rotasındaki ilave uçuşlar ile İstanbul'dan uçuş sayısı haftalık olarak 14'ten 17'ye çıkacak.

Qatar Airways, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanı sıra İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa havalimanlarına uçuyor.

Qatar Airways Grubu İcra Kurulu Başkanı Akbar Al Baker konu hakkında şunları söyledi: “İstanbul'a seyahat etmek isteyen Qatar Airways yolcularının artık daha esnek bir seyahat planı ve daha fazla seçeneği olacak. İlave uçuşlar ayrıca, İstanbul'dan dünyanın çeşitli yerlerine ulaşmak isteyen yolcular için de iyi bir seçenek haline gelmektedir."

Artık İstanbul'a giden ve İstanbul'dan gelen yolcular, BAE, Suudi Arabistan, Bangkok, Maldivler, Bali, Singapur, Melbourne ve Hong Kong gibi popüler varış yerleri de dahil olmak üzere, havayolunun geniş kapsamlı küresel varış noktası ağı ile daha iyi bir şekilde bağlantı kurabilecekler.

QATAR SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NA YERLEŞİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

saw ~ 4 yıl önce
sabiha gökçenden pegasusda haftanın 7 günü uçuyo Qatar 7 gün uçuyo artık anadolu yakasında oturanlar için iyi oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Milletin amaci yemek icmek bu ne yahu ne ac insanlar var" utaniyorum okurken su yorumlari ve insaligin bu kadar migde icin insanlar oldugunu gorunce migdem bulaniyo ucak salaninca gozler hosteslerde yorgun hostesler acil durumda sizi kurtarilar once onlar o yorgunlukla kendini kurtarsinda yemek icin ucaga binen insanlar a cok aci bir durumdasiniz!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
candagl ~ 4 yıl önce
umuyorum qatar airways avustralyada sydneye ucar artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sabiha Gökçen'e a-320 ile uçuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000