23 Kasım 2008, Pazar 08:31:06

Pilot risk alınca inebildiler

A.Gücü ile deplasmanda berabere kalan ve ligdeki havası bozulan F.Bahçe’nin dönüşü de fırtınalı oldu.
  • Hatıralar sarmış 4-1 yanımı...
  • size son 4 golü hem de en kötü zamanında Aziz Başkan parayla atmadı. Sapına kadar hak ederek attı. Anladın sen onuuuu.
  • Yorumunuz...bisey olmaz
  • febe bu olaydan sonra ucagı ındıren pılotuda teknık heyete katmaya karar verır n de olsa azizz baskanın parayla alamayacagı sey yok///3 puan dısında///

F.Bahçe kafilesini taşıyan özel uçak saat 19.00’da Sabiha Gökçen Havaalanı’na inmek üzere Ankara’dan havalandı. Yalova civarında inişe geçmeye başlayan uçağın kuleyle diyaloğunda “Burada fırtına var, iniş yapamazsınız. İzmir’e gidebilirsiniz” uyarısı geldi. Bunun üzerine tekrar havalanan uçak 40 dakika boyunca İstanbul üzerinde tur attı. Bu İstanbul turu boyunca hızı saatte 90 kilometreyi bulan müthiş rüzgâr nedeniyle sarsıntı yaşayan uçakta panik yaşandı. Yabancı oyuncular haç çıkarırken, Türkler de sürekli dua ettiler..

ALİ KOÇ UÇAKTAYDI

Aynı şekilde Sabiha Gökçen’e inmesi gereken 4 uçağın daha iniş yapamadığı için İstanbul çevresinde tur attığı öğrenilirken, F.Bahçe uçağının pilotu fırtınaya rağmen şansını denemeye karar verdi.. Sarsıntılar arasında inişe geçen uçak, pisti gördüğü andan itibaren sarsıntıların şiddeti daha da arttı.. Buna karşın iniş başarıyla gerçekleşti.. Futbolcular, uçak tekerlekleri piste değdirdiği andan itibaren pilotu alkışladılar.. Başkan Aziz Yıldırım’ın olmadığı uçakta, asbaşkan Ali Koç bulunuyordu..

Şifre

Pilot risk alınca inebildiler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

pilot ~ 10 yıl önce
Hatıralar sarmış 4-1 yanımı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 10 yıl önce
size son 4 golü hem de en kötü zamanında Aziz Başkan parayla atmadı. Sapına kadar hak ederek attı. Anladın sen onuuuu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dispatch ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...bisey olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilk11 ~ 10 yıl önce
febe bu olaydan sonra ucagı ındıren pılotuda teknık heyete katmaya karar verır n de olsa azizz baskanın parayla alamayacagı sey yok///3 puan dısında///

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000