06 Ağustos 2008, Çarşamba 02:45:00

Onur Air'den duble acil iniş!

Onur Air'in Kayseri - Amsterdam seferini yapan iki uçağı, meydana gelen arızalar nedeniyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na zorunlu iniş yaptı.
  • sayın yanlış asıl yanlış o seferlerden bırınde görevlı kabın memuruyum.Gercek su kı kayserıde overload olunması sebebıyle saw a ınıp yakıt aldık arıza yoktu bılgınıze
  • Mademki böyle şeyler dönüyor size söylüyorum çok bilmiş arkadaşlar bu bildiklerinizi neden yetkili merciler ile paylaşmıyorsunuz böyle yaparak suça ortak olmuyormusunuz? çok merak ediyorum yoksa sadece çamurmu atıyorsunuz.. Geçin bunları milletin aklını bulandırmayın.
  • sana cevap vermeye gerek bile duymuyorum.ya bu sektorde yoneticisin yada yoneticilerin mantigiyla ariza kapatan insanlardansin baska bir ihtimal aklima gelmiyor.bu aymazlikla devam ederseniz vah bu ulkedeki havaciligin haline.herseyin uaerini ortun nasi olursa isin son buldugu noktada da bir ortu oluyor insanlarin uzerine son kez ortulen dimi....
  • ISPARTADA KAZAYAPAN UÇAK ATLASJETE AİT DEĞİLDİ WORLD FOCUSTAN KİRALANMIŞTI....... ONURAİRDE OLAN HER AKSAKLIĞIN ÇOK USTACA ÜSTÜ ÇABUCAK ÖRTÜLÜYOR UÇAKLAR DEĞİL ONLARA GEREKEN SAYGIYI SEVGİYİ GÖSTERMEYEN BAKIMLARINI TAKİP ETMEYEN ONLARI MARKET GİBİ İŞYERİ GİBİ GÖREN ZİHNİYET HATALIDIR.DÜNYADA BİZDEKİ MD LERDEN ÇOK DAHA YAŞLI UÇAKLAR CAYIR CAYIR UÇUYORLAR.

İlk olarak Onur Air'in Kayseri - Amsterdam seferini yapan OHY-987 sefer sayılı MD-88 tipi uçağı Navigasyon sistemlerinde meydana gelen arıza nedeniyle saat 18:38'de Sabiha Gökçen Havalimanı'na zorunlu iniş gerçekleştirdi.

Yaklaşık 15 dakika sonra sonra yine Onur Air'e ait Kayseri - Amsterdam seferini yapan OHY-2901 sefer sayılı MD-83 tipi yolcu uçağı kabin basıncı nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı'na teknik iniş yaptı. Her iki uçakta meydana gelen arızalar nedeniyle yaklaşık 2 saat Sabiha Gökçen Havalimanı'nda arızaların giderilmesi için beklediler.

Arızaların giderilmesinin ardından her iki uçak tekrar yolcularını alarak Amsterdam'a hareket etti.

Onur Air'den duble acil iniş!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

gercek ~ 10 yıl önce
sayın yanlış asıl yanlış o seferlerden bırınde görevlı kabın memuruyum.Gercek su kı kayserıde overload olunması sebebıyle saw a ınıp yakıt aldık arıza yoktu bılgınıze

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 10 yıl önce
Mademki böyle şeyler dönüyor size söylüyorum çok bilmiş arkadaşlar bu bildiklerinizi neden yetkili merciler ile paylaşmıyorsunuz böyle yaparak suça ortak olmuyormusunuz? çok merak ediyorum yoksa sadece çamurmu atıyorsunuz.. Geçin bunları milletin aklını bulandırmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
geveze ~ 10 yıl önce
sana cevap vermeye gerek bile duymuyorum.ya bu sektorde yoneticisin yada yoneticilerin mantigiyla ariza kapatan insanlardansin baska bir ihtimal aklima gelmiyor.bu aymazlikla devam ederseniz vah bu ulkedeki havaciligin haline.herseyin uaerini ortun nasi olursa isin son buldugu noktada da bir ortu oluyor insanlarin uzerine son kez ortulen dimi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çelikkanat ~ 10 yıl önce
ISPARTADA KAZAYAPAN UÇAK ATLASJETE AİT DEĞİLDİ WORLD FOCUSTAN KİRALANMIŞTI....... ONURAİRDE OLAN HER AKSAKLIĞIN ÇOK USTACA ÜSTÜ ÇABUCAK ÖRTÜLÜYOR UÇAKLAR DEĞİL ONLARA GEREKEN SAYGIYI SEVGİYİ GÖSTERMEYEN BAKIMLARINI TAKİP ETMEYEN ONLARI MARKET GİBİ İŞYERİ GİBİ GÖREN ZİHNİYET HATALIDIR.DÜNYADA BİZDEKİ MD LERDEN ÇOK DAHA YAŞLI UÇAKLAR CAYIR CAYIR UÇUYORLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000