09 Kasım 2009, Pazartesi 10:10:56

O DA KARA KUTU'YA GELİYOR

Sıkıntılı günler geçiren Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki MyTechnic’in eski Genel Müdürü Mehmet Çeçen, Kara Kutu programında Türkiye’deki uçak bakım pazarını enine boyuna anlatacak.
  • Mehmet ÇEÇEN bu hangarın ilk temellerinden itibaren emek ve alınterini akıtmıştır,bizlere verdiği sözün yerine gelmemesi üzerine omurgalı bir kişilik göstermiş diğer değerler gibi zamanı geldiğinde ayrılmanın da bir erdem olduğundan yola çıkarak bizlere dürüstlük dersi vermiştir.F.A
  • sadece sormak istediğim bu zamana kadar yorumlayanlar isimlerini saklı tuttular şimdi mehmet çeçen ismini yazarak ve üslubu bilindiğinden dolayı ve tekzip etmediği için kendisi olduğuna inanıyoruz-diğer yorumcular neden misafir kimliğinin ardına saklanırlar varsa cesaretleri vede kişilikleri kendilerinide en altta yazmaktan çekinmezler, insanın tartışacağı kişiyi bilmemesidir en kötüsü.
  • Evet hangar kurulmus ve islemekte, Sky havayolları ucmakta, diger sirketler Patron eliyle kapatılmıstır. Amma Kurulu diregin icini doldurmus fakat patronların vizyonu baska ise ne yapılabilirki, saz calmaya bile tahammül edemez iken , nasıl itham edebilirsinizki benim tahammül edemedigime karar verirsiniz. biz üründen konusalım siz ne yapabildiniz, bu sektöre bi söyleyin emin olun gitar calmayı bilmeseniz bile sizi ilk ben alkıslarım, yeterki üretin üretenleri de gıpta etmekten kurtulun, beyninizi ard niyetten kurtarın, ozaman sizde üretirsiniz. Güzel dostum sektörün üreten insalara ihtiyacı var. agacları taslamayalım. meyveler bizim
  • Bir hangarın inşasında bulunmak için havacılık sektöründe teknik eğitim almak gerekli değil, mühim olan o hangarın içini doldurmak ve sistemi çalıştırmaktır. Gitar çalmam konusuna gelince ; bence siz gidin müzik sitelerine yorum yapın. Ayrıca üreten birisi olup olmadığıma da nasıl hükmettiğinizi çok merak ettim. Taraflı ve gerçeklere tahammülsüz yorumlarınız için size kolay gelsin diyorum.

1982 yılında Türk Hava Yolları’nda proje mühendisi olarak girdiği havacılık sektöründe çok önemli görevlere getirilen Mehmet Çeçen, sektörle ilgili düşünce ve görüşlerini canlı yayında anlatacak.

İstanbul Havayolları, Holiday Airlines, GTI Airlines, SKY Airlines, ACT Airlines gibi şirketlerde önemli görevlerde bulunan Çeçen, deneyimlerini Airport TV’de paylaşacak.

Mehmet Çeçen, Türkiye’deki MRO pazarını, MyTechnic’ten neden ayrıldığını, planlarını Sefa İnan’ın sunduğu Kara Kutu programında anlatacak.

Kara Kutu programı bu akşam saat 21:00’de Airport TV’de…

O DA KARA KUTU'YA GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Mehmet ÇEÇEN bu hangarın ilk temellerinden itibaren emek ve alınterini akıtmıştır,bizlere verdiği sözün yerine gelmemesi üzerine omurgalı bir kişilik göstermiş diğer değerler gibi zamanı geldiğinde ayrılmanın da bir erdem olduğundan yola çıkarak bizlere dürüstlük dersi vermiştir.F.A

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sadece sormak istediğim bu zamana kadar yorumlayanlar isimlerini saklı tuttular şimdi mehmet çeçen ismini yazarak ve üslubu bilindiğinden dolayı ve tekzip etmediği için kendisi olduğuna inanıyoruz-diğer yorumcular neden misafir kimliğinin ardına saklanırlar varsa cesaretleri vede kişilikleri kendilerinide en altta yazmaktan çekinmezler, insanın tartışacağı kişiyi bilmemesidir en kötüsü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Evet hangar kurulmus ve islemekte, Sky havayolları ucmakta, diger sirketler Patron eliyle kapatılmıstır. Amma Kurulu diregin icini doldurmus fakat patronların vizyonu baska ise ne yapılabilirki, saz calmaya bile tahammül edemez iken , nasıl itham edebilirsinizki benim tahammül edemedigime karar verirsiniz. biz üründen konusalım siz ne yapabildiniz, bu sektöre bi söyleyin emin olun gitar calmayı bilmeseniz bile sizi ilk ben alkıslarım, yeterki üretin üretenleri de gıpta etmekten kurtulun, beyninizi ard niyetten kurtarın, ozaman sizde üretirsiniz. Güzel dostum sektörün üreten insalara ihtiyacı var. agacları taslamayalım. meyveler bizim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir hangarın inşasında bulunmak için havacılık sektöründe teknik eğitim almak gerekli değil, mühim olan o hangarın içini doldurmak ve sistemi çalıştırmaktır. Gitar çalmam konusuna gelince ; bence siz gidin müzik sitelerine yorum yapın. Ayrıca üreten birisi olup olmadığıma da nasıl hükmettiğinizi çok merak ettim. Taraflı ve gerçeklere tahammülsüz yorumlarınız için size kolay gelsin diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000