06 Ağustos 2012, Pazartesi 17:33:26

My TECHNIC’TE MAAŞ DOPİNGİ...

Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli uçak bakım şirketi My Technic’te ödenmeyen maaşlar yüzünden iş bırakan çalışanlar, geçtiğimiz Cuma günü maaşların hesaba yatmasıyla rahat nefes aldı...
  • Maaşlarımız ödenmediği için istifa ettiğimde Hüseyin Demirci istifada bunu sebep olarak yazdığımdan kabul etmemişti. Benim gibi çok kişi var bunu yazıp istifasının kabul edilmediği kendi isteğimle yazıp yakamızı kurtarmıştık. Çok değil 1 sene önce oldu bu. Çıkıp hayır bunu yapmadım dese de arkadaşlarla airport haberi ziyaret edip yüz yüze anlatsa cesareti olup da gelip orada yüzümüze hayır yalan dese!
  • Eşim şirketinize girdiğinden beri adam akıllı düzenli maaş almamaktadır. Sizlerde nasıl bir zihniyet taşıyorsunuz hala çözmüş değilim..Her ay insan kocasına sorar mı yattımı maaşın diye. Sizler çalışanınıza sadaka verdiğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, onlar eşlerimizin alın teri ve biz eşler olarak dökülen terlerin karşılığı zamanında almak istiyoruz. Hayatım da sizin kadar berbat bir firma ne gördüm, ne duydum... Allah bizlerin ve çalışan eşlerimizin yardımcısı olsun....Yazıklar olsun sizin gibi iş verenlere.
  • Helal olsun abilerimize,Helal olsun Team Leader'lerimizeSn. VSM'lerimize,Sn. Hangar Müdürümüze... Helal olsun maaşınız yattı diyerek çalışanın sırtına utanmadan kırbacı vuran zihniyete.İnsanlarda aldıkları dolarları 1000er 1000er saysaydı sizler kadar rahat olurlardı.Fakat sizin gibi leblebi beyinliler ancak kendi cepleri ve koltuklarını düşünürler.Ondan sonrada biz bir ekibiz.Afedersinizde sizide birgün götüren olur.. ;)
  • hehehe bu yoneticiler hic mi ibrahim tatlisesi dinlemio aceba. Adalet eninde sonunda yerini bulur hehehe...

 

My Technic’teki iş bırakma eylemi maaşların ödenmesiyle sona erdi. Geçtiğimiz Cuma günü çalışanların maaşları banka hesaplarına yattı. Bir süredir maaş ödenmediği için sıkıntılı günler geçiren My Technic’te, maaşların ödenmesiyle çalışanların da yüzü güldü.

My Technic çalışanları geçtiğimiz günlerde maaşların ödenmemesini gerekçe göstererek iş bırakmıştı. My Technic yönetimi de ödeme dengelerindeki aksaklık nedeniyle maaşların ödenemediğini ancak hafta başında ödeme yapılacağını açıklamıştı.

Hafta başında maaşlar ödenemese de geçtiğimiz Cuma maaşlarını alan işçiler, haftasonuna mutlu girdi. Ancak buna rağmen çalışanların aksayan maaşlar sebebiyle tedirgin oldukları belirtildi.

My TECHNIC’TE MAAŞ DOPİNGİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Komik Firma ~ 6 yıl önce
Maaşlarımız ödenmediği için istifa ettiğimde Hüseyin Demirci istifada bunu sebep olarak yazdığımdan kabul etmemişti. Benim gibi çok kişi var bunu yazıp istifasının kabul edilmediği kendi isteğimle yazıp yakamızı kurtarmıştık. Çok değil 1 sene önce oldu bu. Çıkıp hayır bunu yapmadım dese de arkadaşlarla airport haberi ziyaret edip yüz yüze anlatsa cesareti olup da gelip orada yüzümüze hayır yalan dese!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
My Teknik Çalışanlardan birinin Eşi ~ 6 yıl önce
Eşim şirketinize girdiğinden beri adam akıllı düzenli maaş almamaktadır. Sizlerde nasıl bir zihniyet taşıyorsunuz hala çözmüş değilim..Her ay insan kocasına sorar mı yattımı maaşın diye. Sizler çalışanınıza sadaka verdiğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, onlar eşlerimizin alın teri ve biz eşler olarak dökülen terlerin karşılığı zamanında almak istiyoruz. Hayatım da sizin kadar berbat bir firma ne gördüm, ne duydum... Allah bizlerin ve çalışan eşlerimizin yardımcısı olsun....Yazıklar olsun sizin gibi iş verenlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal Olsun ~ 6 yıl önce
Helal olsun abilerimize,Helal olsun Team Leader'lerimizeSn. VSM'lerimize,Sn. Hangar Müdürümüze... Helal olsun maaşınız yattı diyerek çalışanın sırtına utanmadan kırbacı vuran zihniyete.İnsanlarda aldıkları dolarları 1000er 1000er saysaydı sizler kadar rahat olurlardı.Fakat sizin gibi leblebi beyinliler ancak kendi cepleri ve koltuklarını düşünürler.Ondan sonrada biz bir ekibiz.Afedersinizde sizide birgün götüren olur.. ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kursun.. ~ 6 yıl önce
hehehe bu yoneticiler hic mi ibrahim tatlisesi dinlemio aceba. Adalet eninde sonunda yerini bulur hehehe...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000