07 Ekim 2008, Salı 08:48:06

My Technic dolu dizgin

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda faaliyete geçen My Technic, çalışmalarını dolu dizgin sürdürüyor. Şirketin yeni müşterisi, 5 uçağını Arabistan’a kiralayan SKY Havayolları oldu.
  • SKY havayolları bakımdan gayet memnunmuş.Siz birde çalışanlara sorun bakalım geçen ay aldıkları yarım maaştan bu ay hala alamadıkları maaştan memnunlarmı.Onlarda memnunsa problem yok demektir.Herkese hayırlı işler.
  • Bu güne kadar patron iktidar yağdanlığı yapan arkadaşlar neredesiniz.Bir çalışan ve gecekuşunun yorumlarına bende sonuna kadar katılıyorum.Sizler neredesiniz.Bu yorumlara verecek cevabınız yokki hala bir ses çıkmıyor.Bende merakla bekliyorum.Ama gerçeklere karşı sizin de söyleyebilecek bir lafınız kalmadı değilmi.Helal gecekuşu.Helal bir çalışan.
  • Bu satırlardan SHGM ye açık davet.lütfen AIR PORT haberleri takip edin.Buradan yazılanları bir ihbar ederek üzerine gidin.Buradan yazılanlar size bir ihbardır.Demek istediğimi sizde anlamışsınızdır herhalde.
  • Kardeşim sivil havacılıkta çalışan büyüklerine bir sor bakalım özel şirketlerde bu güne kadar batan şirketlerde parası kalmayan bir büyüğünü görebilecekmisin.İnşallah bunlar yarın öbür gün senin de başına gelmez.O zaman o aaa yı anlarsın.

SKY Havayolları, Ekim ayı sonunda Arabistan Havayolları filosuna dahil olacak 5 uçağının bakımlarını yaptırmaya başladı.

Şirket, ilk olarak TC-SKB tescilli B737-400 uçağını MY Technic’e bakıma gönderdi. My Technic’in çalışmalarından memnun kalan SKY Havayolları’nın TC-SKE kuyruk tescilli ikinci uçağının bakımlarını da bu merkezde yaptıracağı belirtildi.

SKY Havayolları Genel Müdürü Tahir Görgülü, altyapısına ve deneyimli ekibine güvendikleri için bakımlarını yeni faaliyete geçen My Technic’te yaptırmayı seçtiklerini ifade ederek, ikinci uçağın bakımlarını da aynı merkezde yaptıracaklarını belirtti.

SKY Airlines

SKY Airlines

©AirportHaber.com

My Technic dolu dizgin

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

HAVACI ~ 10 yıl önce
SKY havayolları bakımdan gayet memnunmuş.Siz birde çalışanlara sorun bakalım geçen ay aldıkları yarım maaştan bu ay hala alamadıkları maaştan memnunlarmı.Onlarda memnunsa problem yok demektir.Herkese hayırlı işler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknikb ~ 10 yıl önce
Bu güne kadar patron iktidar yağdanlığı yapan arkadaşlar neredesiniz.Bir çalışan ve gecekuşunun yorumlarına bende sonuna kadar katılıyorum.Sizler neredesiniz.Bu yorumlara verecek cevabınız yokki hala bir ses çıkmıyor.Bende merakla bekliyorum.Ama gerçeklere karşı sizin de söyleyebilecek bir lafınız kalmadı değilmi.Helal gecekuşu.Helal bir çalışan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GECEKUŞU ~ 10 yıl önce
Bu satırlardan SHGM ye açık davet.lütfen AIR PORT haberleri takip edin.Buradan yazılanları bir ihbar ederek üzerine gidin.Buradan yazılanlar size bir ihbardır.Demek istediğimi sizde anlamışsınızdır herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir çalışan ~ 10 yıl önce
Kardeşim sivil havacılıkta çalışan büyüklerine bir sor bakalım özel şirketlerde bu güne kadar batan şirketlerde parası kalmayan bir büyüğünü görebilecekmisin.İnşallah bunlar yarın öbür gün senin de başına gelmez.O zaman o aaa yı anlarsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000