11 Mayıs 2009, Pazartesi 14:47:17

MET AIR'DE NELER OLUYOR?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda faaliyet gösteren MET Air Uçuş Okulu’nda zor günler geçiriyor. Peki, Met Air Yöneticileri spekülasyonlar hakkında neler diyor?
  • Bu yazıyı yazmadan önce "bir kez daha aynı yalanı söylemenin gereği var mı" mantığıyla düşünememenizi anlayışla karşılıyorum zira sadece savunmayla meşgul akıl başka şeyleri unutabilir. Yeteneği olan bir kursiyerin iyi bir pilot olabilmesi için iki şey gereklidir; iyi eğitim ve bolca çalışma.Bu bileşenin "iyi eğitim" kısmını bir yana bırakın eğitim bile yoksa,kursiyer sadece şahsi çabasıyla okulu bitirip piyasaya çıkıyorsa,biraz tökezlemesi normaldir,haklısınız.Met-Air kurulduğundan bu yana mezun sayısı iki elin parmaklarından azdır.İstatistiksel olarak baktığınızda oran oran ortada ve rezalet boyutunu çoktan aşmıştır. Onlar uçmayı uça uça öğrenirler merak etmeyin.Yalan,haysiyetsizlik ve adaletsizlik bakidir,siz bunu düşünün.
  • BURALARDA HERKESİ KÖTÜLEYEN TUTUMLARINIZLA, DAHASI ALDIĞINIZ EĞİTİMLERE NANKÖRLÜK EDEN DAVRANIŞLARINIZLA SİZ ASLA BAŞARILI OLAMAZSINIZ. ADAM OLAN OTURUR ÇALIŞIR MESLEĞİNDE İLERLEMEYE BAKAR. ONU BUNU KÖTÜLEYEREK, UÇUŞ VE İNGİLİZCE YETENEKSİZLİKLERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞAN ZAVALLILARADIR SÖZÜM. NEDEN İŞ BULAMADIĞINIZI İYİ DÜŞÜNÜN BAKALIM...
  • arkadaslar ben okuldan mezun bır ogrencıyım ve su an dısarda ozel bır sırkette calısıyorum fakat sızlere tavsıyem sakın bu okula gıtmeyın, genc yasta sıkıntıdan kanser olmayın...
  • misafire cevap yazan misafir.duha piyasanın en gelismiş dolandırı okuludur.sen ne anlatıyorsun.yok duha başka okula yönlendirmiş te falan filan.bırak duhanın reklamını yapma herkez ne oldugunu zaten biliyor.ben nerede sivil havacılı genel müdürlügü diyorum???

Sivil Havacılık sektöründe yeni imkanlar ve vizyon üretmek gibi sloganlarla yola çıkan MET Air’de büyük sarsıntı yaşadığını siz değerli okuyucularımıza duyurmuştuk.

Met Air Yöneticileri, yaşanan gelişmeler hakkında Airport TV'ye konuştular.

Yöneticiler, dedikodular hakkında ne yanıt verdiler? Şirket gerçekten zor durumda mı?  Eğitimleri yarım kalan pilot adayları ne yapacaklar?

Hepsi ve daha fazlasının yanıtı bu akşam saat 20:00'da Airport TV Ana Haber Bülteni'nde olacak...

MET AIR'DE NELER OLUYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bu yazıyı yazmadan önce "bir kez daha aynı yalanı söylemenin gereği var mı" mantığıyla düşünememenizi anlayışla karşılıyorum zira sadece savunmayla meşgul akıl başka şeyleri unutabilir. Yeteneği olan bir kursiyerin iyi bir pilot olabilmesi için iki şey gereklidir; iyi eğitim ve bolca çalışma.Bu bileşenin "iyi eğitim" kısmını bir yana bırakın eğitim bile yoksa,kursiyer sadece şahsi çabasıyla okulu bitirip piyasaya çıkıyorsa,biraz tökezlemesi normaldir,haklısınız.Met-Air kurulduğundan bu yana mezun sayısı iki elin parmaklarından azdır.İstatistiksel olarak baktığınızda oran oran ortada ve rezalet boyutunu çoktan aşmıştır. Onlar uçmayı uça uça öğrenirler merak etmeyin.Yalan,haysiyetsizlik ve adaletsizlik bakidir,siz bunu düşünün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BURALARDA HERKESİ KÖTÜLEYEN TUTUMLARINIZLA, DAHASI ALDIĞINIZ EĞİTİMLERE NANKÖRLÜK EDEN DAVRANIŞLARINIZLA SİZ ASLA BAŞARILI OLAMAZSINIZ. ADAM OLAN OTURUR ÇALIŞIR MESLEĞİNDE İLERLEMEYE BAKAR. ONU BUNU KÖTÜLEYEREK, UÇUŞ VE İNGİLİZCE YETENEKSİZLİKLERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞAN ZAVALLILARADIR SÖZÜM. NEDEN İŞ BULAMADIĞINIZI İYİ DÜŞÜNÜN BAKALIM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaslar ben okuldan mezun bır ogrencıyım ve su an dısarda ozel bır sırkette calısıyorum fakat sızlere tavsıyem sakın bu okula gıtmeyın, genc yasta sıkıntıdan kanser olmayın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
misafire cevap yazan misafir.duha piyasanın en gelismiş dolandırı okuludur.sen ne anlatıyorsun.yok duha başka okula yönlendirmiş te falan filan.bırak duhanın reklamını yapma herkez ne oldugunu zaten biliyor.ben nerede sivil havacılı genel müdürlügü diyorum???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000