15 Mayıs 2009, Cuma 14:40:58

MET AIR UÇAĞI KIRIMA UĞRADI

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda eğitim uçuşu yapan Met Air'e ait uçak kırıma uğradı.
  • Bana ve babama dil uzatan misafir...birazcık yüreğin olsa adını yazardin! ! Ama sen ve senin gibi yalamalar da zerre kadar yürek olmadı olamaz da...size ben birtarafimla gülerim
  • Sayın B.K kadıköy çarşıda kınanın fiyatı baya cazip tavsiye ederim! Met'de bugüne kadar bana verilen bir söz dahi doğru çıkmadı, tamamı yalandan ibaretti. Başınızı kuma gömmeyin biraz internette met hakkında yazılmış yazıları okursanız dediklerinizin çok komik durduğunu görürsünüz. Uçuş yok eğitim yok hocaya maaş yok kimsenin kimseden haberi yok organizasyon yok ama para çarpıp kuru söz söylemek oldukça var. Batmasını tartıştığınız yer batmış çoktan ama sanırım sizin gözler biraz bozulmuş. Kurtulmayı başaran şanslı bir Met öğrencisi olarak hala içerdeki tüm arkadaşlara sabır diliyorum. Met Air = Metin ol Air (bigün geçicek)
  • Hiçbirşey yapmadan tüm gün sigara içip meyve toplayan babanızın çalıştığı yer diyemi meyve veren taşlanır dediniz yoksa met'in dolandırıcı sahiplerine yaranmak içinmi Taner bey? onlarca öğrencinin parası ve geleceğiyle oynadılar, müstahaktır!!!!
  • Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun!!! Met Air hakkında burada yazılmış tüm olumsuz düşüncelere sonuna kadar katılıyorum çünkü bende bir Met Air zede olarak hepsini bizzat yaşadım. Met Air bir pilotaj öğrencisinin uçmaktan soğuyacağı ve bu işe girdiğine lanet edeceği bir kurumdur.

TC-MEG kuyruk tescilli Cessna 172 tipi uçak eğitim uçuşu sırasında pistten çıktı. Bir öğrenci ve bir öğretmen pilotun bulunduğu uçakta can kaybı yaşanmadı. Uçağın Çorlu'dan kalktığı, Sabiha Gökçen Havalimanı'na inişten sonra pistten çıktığı öğrenildi.

Uçağın kanat ucu ve pervanesinde hasar oluştuğu kaydedildi.

AirportHaber özel

MET AIR UÇAĞI KIRIMA UĞRADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Taner Kavcu ~ 3 yıl önce
Bana ve babama dil uzatan misafir...birazcık yüreğin olsa adını yazardin! ! Ama sen ve senin gibi yalamalar da zerre kadar yürek olmadı olamaz da...size ben birtarafimla gülerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sayın B.K kadıköy çarşıda kınanın fiyatı baya cazip tavsiye ederim! Met'de bugüne kadar bana verilen bir söz dahi doğru çıkmadı, tamamı yalandan ibaretti. Başınızı kuma gömmeyin biraz internette met hakkında yazılmış yazıları okursanız dediklerinizin çok komik durduğunu görürsünüz. Uçuş yok eğitim yok hocaya maaş yok kimsenin kimseden haberi yok organizasyon yok ama para çarpıp kuru söz söylemek oldukça var. Batmasını tartıştığınız yer batmış çoktan ama sanırım sizin gözler biraz bozulmuş. Kurtulmayı başaran şanslı bir Met öğrencisi olarak hala içerdeki tüm arkadaşlara sabır diliyorum. Met Air = Metin ol Air (bigün geçicek)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hiçbirşey yapmadan tüm gün sigara içip meyve toplayan babanızın çalıştığı yer diyemi meyve veren taşlanır dediniz yoksa met'in dolandırıcı sahiplerine yaranmak içinmi Taner bey? onlarca öğrencinin parası ve geleceğiyle oynadılar, müstahaktır!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taner ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Misafir ~ 9 yıl önce
Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun!!! Met Air hakkında burada yazılmış tüm olumsuz düşüncelere sonuna kadar katılıyorum çünkü bende bir Met Air zede olarak hepsini bizzat yaşadım. Met Air bir pilotaj öğrencisinin uçmaktan soğuyacağı ve bu işe girdiğine lanet edeceği bir kurumdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000