10 Nisan 2009, Cuma 15:35:01

Jordan da Sabiha Gökçen Havalimanı'nı seçti

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı tercih edenler arasına Ürdün’ün önde gelen havayolu şirketlerinden Jordan Aviation da eklendi.
  • bukadar eglmenize gerek yok yaktınız işcilerin başınını şimdi onun bunu önünde eglirsiniz böle
  • way be paşama bak diz çökmüş de boz vermiş. mami sen de cok havalı çıkşıssın gözlüklerinle:)
  • AHL na kabul edilmeyenler SAW a gider. Bu kadar basit.
  • AHL KABUL ETMISTE SANKİ SAW A UCMUS GIBI YAZMAYIN ARKADASLAR AHL DOLU OLMASA SAW DA SADECE CELIK COMAK OYNANIR.UCUNCU HAVALIMANI KURULURSA SAW ANCAK CHARTER FIRMALARININ UCACAGI EN FAZLA 6-7 MILYON YOLCU KAPASITELI BIR YER OLUR.

İlk uçuşunu bugün gerçekleştiren Jordan Aviation, yaz sezonu boyunca Salı ve Cuma günleri Amman-İstanbul arasında Boeing 737-300 uçaklarıyla karşılıklı seferler düzenleyecek. Jordan Aviation, Royal Wings ve Royal Falcon’dan sonra Amman’dan İstanbul Sabiha Gökçen’e uçan 3. havayolu şirketi oldu.

Piste indikten sonra su takı ile karşılanan Jordan Aviation’ın Boeing 737-300 tipi uçağının inişinin ardından HEAŞ Genel Müdürü İbrahim Büyükyumukoğlu ile İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. (İSG) yöneticilerinden Pazarlama Müdürü Ali Sile ve diğer yetkililer, uçuş ekibine çiçek sunarak “Hoşgeldiniz” dediler.

Ürdün’ün özel havayolu şirketlerinden olan Jordan Aviation, 2000 yılından bu yana filosunda bulunan 11 adet uçak ile Amman’dan diğer Ortadoğu ülkelerine ve Mısır’a seferler düzenliyor. Jordan Aviation, Türkiye’ye olan ilgi sebebiyle turizm mevsiminin yoğun olduğu yaz ayları için uçuş ağına İstanbul’u da ekledi.

Halihazırda 17 iç hat ve 45 dış hat noktasına ulaşım imkanı sağlayan Sabiha Gökçen Havalimanı, Jordan Aviation’ın Amman uçuşları ile birlikte destinasyon ağını biraz daha genişleterek hız kesmeden yabancı havayolu atağını sürdürüyor.

Jordan

Jordan da Sabiha Gökçen Havalimanı'nı seçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
bukadar eglmenize gerek yok yaktınız işcilerin başınını şimdi onun bunu önünde eglirsiniz böle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
way be paşama bak diz çökmüş de boz vermiş. mami sen de cok havalı çıkşıssın gözlüklerinle:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AHL na kabul edilmeyenler SAW a gider. Bu kadar basit.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AHL KABUL ETMISTE SANKİ SAW A UCMUS GIBI YAZMAYIN ARKADASLAR AHL DOLU OLMASA SAW DA SADECE CELIK COMAK OYNANIR.UCUNCU HAVALIMANI KURULURSA SAW ANCAK CHARTER FIRMALARININ UCACAGI EN FAZLA 6-7 MILYON YOLCU KAPASITELI BIR YER OLUR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000