27 Mart 2009, Cuma 11:58:20

İŞTE IZAIR'IN YENİ UÇAĞI

İzair’ın uçak filosuna katmak için Amerika’dan getirilen “Çeşme” isimli yeni A320 tipi yolcu uçağı, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda su takı ile karşılandı.
  • Neden A-320 Amerika dan geliyor???? Bilen var mi?
  • Mesut Kaptan; hayırlı olsun, Allah kazadan belâdan esirgesin. Trabzon'dan selamlar...
  • Laleli, Nedir bu Iz-Air ve Milliyetçilik düşmanlığı ? Bir önceki yorumundada yazdım. O arşivi bir kurcala bakalım kimler ne cezası yemişler hadi fazla uzatma ;) Hazır havacılık olmaz. Biraz araştırda havacı sansınlar
  • izair ın yeni uçağı hayırlı olsun.bende izair ın yeni kabin memuru olarak çeşme uçağımızla hayırlı uçuşlar gerçekleştireceğim.

Dün öğlenden sonra saat 13:30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapan İzair’in A320 tipi yolcu uçağı “Çeşme”, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş.’nin (İSG) yetkilileri tarafından çiçekler ve su takı ile karşılandı.

Amerika’dan getirtilen ve 180 koltuklu “Çeşme” uçağı Düsseldorf, Stuttgart, Zürih, Münih, Basel, Amsterdam ve Viyana gibi Avrupa kentlerine uçuşlar yapacak.

İşte IZair'ın filosuna dahil ettiği A320 tipi yolcu uçağı:

IZair

IZair

İŞTE IZAIR'IN YENİ UÇAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
Neden A-320 Amerika dan geliyor???? Bilen var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Mesut Kaptan; hayırlı olsun, Allah kazadan belâdan esirgesin. Trabzon'dan selamlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Laleli, Nedir bu Iz-Air ve Milliyetçilik düşmanlığı ? Bir önceki yorumundada yazdım. O arşivi bir kurcala bakalım kimler ne cezası yemişler hadi fazla uzatma ;) Hazır havacılık olmaz. Biraz araştırda havacı sansınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
izair ın yeni uçağı hayırlı olsun.bende izair ın yeni kabin memuru olarak çeşme uçağımızla hayırlı uçuşlar gerçekleştireceğim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000