13 Mayıs 2010, Perşembe 12:52:40

İSG'YE BİR ÖDÜL DAHA

İstanbul Sabiha Gökçen dünyanın en büyük havacılık haber ve analiz sitesi olan anna.aero tarafından kapasitesi 5-10 milyon arasında değişen havalimanları arasında 2009’da Avrupa’da yolcu trafiğini en fazla artıran havalimanı seçildi.
  • Kimmiş bu THY den ayrılanla Çelebiden ayrılan. Sizden başka tanıyan yok herhalde. İlk defa duyduk isimlerini...
  • LH,EK,QR,KLM... ucurmaya baslarlarsa basarı olur Turkıye zaten konjoktur olarak buyuyor havacılıkta buna paralel artıyor % 90 havayolları AHL slot vermedıgı ıcın SAW a ucuyor.Yoksa kısılerın etkısı sadece % 5 olabılır.Bu arada su THY den ayrılan arkadas hangı basarılara ımza atmıs bır gun yazında bızde ogrenelım.
  • server beyi thy den biliriz..genç yaşına rağmen önemli görevlerde bulundu ve kendini kanıtladı.asiyat khasanova ise çelebide efsaneydi ve havacılık camiasında çok sevilir.şimdi SAW da başarılarına devam ediyor.havacılıkta bu kadar sevilen ve bilinen 2 başarılı ismi bir araya getirmek akıllıca
  • Evet, ISG Yönetimi para dağıtarak 6.6 milyon yolcuyu uçurup %53 yolcu artışı sağladı, ödülü kaptı! Yok yok, sizde ne hesap var ne de akıl mantık. ISG ve SAW büyüyecek, siz daha da küçüleceksiniz.

Dünya havacılık sektörünün en saygın forumlarından biri olan Avrupa Güzergâh Geliştirme Forumu’nda (Routes),  “Yüksek Övgüye Değer Ödülü”ne layık görülen İstanbul Sabiha Gökçen şimdi de dünyanın en büyük havacılık haber ve analiz sitesi olan anna.aero tarafından kapasitesi 5-10 milyon arasında değişen havalimanları arasında 2009’da Avrupa’da yolcu trafiğini en fazla artıran havalimanı seçildi. 

Geçen yıl yolcu sayısını bir önceki 2008 yılına oranla yüzde 48 oranında artıran İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, anna.aero tarafından belirlenen “Airport Traffic Growth Awards” ödülleri kapsamında 5-10 milyon yolcu kapasiteli havalimanları arasında birinci oldu.

Ödül ile ilgili görüşlerini ifade eden İSG CEO’su Gökhan Buğday, “Geçtiğimiz günlerde Routes’ta aldığımız ödülün hemen sonrasında gelen bu ödül bizi gururlandırdı. Dünyanın en büyük havacılık haber ve analiz sitesi olan anna.aero gibi bir otorite tarafından bu ödüle layık görülmek son derece mutluluk verici. 5-10 milyon arasında değişen havalimanları arasında 2009’da Avrupa’da yolcu trafiğini en fazla artıran havalimanı olarak ilk sıraya çıktık. Başarılarımızın meyvelerini aldığımız bu ödüller ile hedefimiz 2010 yılı sonunda 11 milyon yolcuya ulaşmaktır.’’ dedi.

İSG'YE BİR ÖDÜL DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
Kimmiş bu THY den ayrılanla Çelebiden ayrılan. Sizden başka tanıyan yok herhalde. İlk defa duyduk isimlerini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
LH,EK,QR,KLM... ucurmaya baslarlarsa basarı olur Turkıye zaten konjoktur olarak buyuyor havacılıkta buna paralel artıyor % 90 havayolları AHL slot vermedıgı ıcın SAW a ucuyor.Yoksa kısılerın etkısı sadece % 5 olabılır.Bu arada su THY den ayrılan arkadas hangı basarılara ımza atmıs bır gun yazında bızde ogrenelım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
server beyi thy den biliriz..genç yaşına rağmen önemli görevlerde bulundu ve kendini kanıtladı.asiyat khasanova ise çelebide efsaneydi ve havacılık camiasında çok sevilir.şimdi SAW da başarılarına devam ediyor.havacılıkta bu kadar sevilen ve bilinen 2 başarılı ismi bir araya getirmek akıllıca

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Evet, ISG Yönetimi para dağıtarak 6.6 milyon yolcuyu uçurup %53 yolcu artışı sağladı, ödülü kaptı! Yok yok, sizde ne hesap var ne de akıl mantık. ISG ve SAW büyüyecek, siz daha da küçüleceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000