03 Ekim 2011, Pazartesi 07:38:59

İSG ÇIKARMA YAPTI

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, dünyanın en saygın havacılık forumu olan World Routes’a, caz’la çıkarma yaptı
  • Arkadaş nasıl milletiz biz? H.alimanını şehrin ortasına yaparsın(yada ortasında kalır) Güültüden rahatsız oluruz. Avrupadaki gibi şehir dışına yaparsın yok efendim İzmitte olur.. Nasıl olacak bu iş aga?
  • Ya hala IST sizi çağırıyor diye reklam yapıyorlar. Sonra gelen de burası IST mu diye soruyor. İzmit desenize şuraya..
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, havacılık sektörünün en büyük etkinliği olarak kabul edilen Routes’a Boğaziçi Caz Korosu ile damgasını vurdu.

Almanya’nın Berlin kentinde bu yıl 17. kez düzenlenen ve dünya çapında havalimanlarının ve havayollarının önde gelen temsilcilerinin katıldığı Routes Forumu, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın sponsorluğunda düzenlenen açılış resepsiyonu ile başladı. Sektörün önemli aktörlerinin buluştuğu Routes açılış resepsiyonunda; 2009 ve 2010 yılında dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı unvanına sahip olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilgi odağı oldu.

Yaklaşık 500 delegenin katıldığı resepsiyonda, Dünya Koro Olimpiyatları'nda Türkiye'yi başarıyla temsil ederek “Dünya Şampiyonluğu” unvanı almaya hak kazanan Boğaziçi Caz Korosu, gecede sahne aldı. İSG sponsorluğunda gerçekleşen resepsiyonda; Boğaziçi Caz Korosu, üstün performansıyla geceye renk katarak, katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Resepsiyonda; Routes yetkilileri, Berlin’deki Türk protokolü, dünya havacılık sektörünün temsilcileri ve İSG CEO’su Gökhan Buğday, İSG Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın ile İSG üst düzey yetkilileri yer aldı.

Gecenin açılış konuşmasında söz alan İSG CEO’su Gökhan Buğday, Routes Forumunda; sektörde yer alan tüm havayolları ile havalimanlarının bir araya gelerek, yeni planlamalarını yaptığını belirterek, “Bu platformda buluşan havalimanı ve havayolları yeni destinasyonları tanıtma ve tanıma imkanı buluyorlar. Üst üste iki yıl dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanı’nın varlığını İstanbul’un potansiyeli açısından çok önemli görüyoruz. 2011 yılında da dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı unvanımızı koruyarak, üç yıl üst üste bu unvanı alan tek havalimanı olacağımıza inanıyorum. ‘İstanbul sizi çağırıyor’ diyerek, herkesi dünyanın bu en güzel kentine davet ediyoruz’’ dedi.

Gecenin sonunda, üç kişiye çift kişilik İstanbul seyahati hediye edildi. Sabiha Gökçen’in ve Türkiye’nin renkli görseller ile de anlatıldığı resepsiyon, delegelere toplantılar öncesinde büyük moral ve keyif verdi. Bugün ve yarın yapılacak karşılıklı toplantılardan sonra 17. World Routes tamamlanacak ve hazırlıklar 18. World Routes Abu Dhabi için başlayacak.
İSG ÇIKARMA YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaş nasıl milletiz biz? H.alimanını şehrin ortasına yaparsın(yada ortasında kalır) Güültüden rahatsız oluruz. Avrupadaki gibi şehir dışına yaparsın yok efendim İzmitte olur.. Nasıl olacak bu iş aga?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ya hala IST sizi çağırıyor diye reklam yapıyorlar. Sonra gelen de burası IST mu diye soruyor. İzmit desenize şuraya..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000