05 Ocak 2010, Salı 08:02:32

ISG Airport Hotel faaliyete geçti

Yeni terminal ve ek ünitelerinin açılışı ile birlikte, yılda 25 milyon yolcuyu ağırlayabilme kapasitesine kavuşan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda kara ve hava tarafından ayrı girişleri bulunan ISG Airport Hotel faaliyete geçti.
  • Rahmetli Uğur Mumcu şöyle demişti bizim ülkemizde insanların bilgisi yok ama fikri çok...Bir ISG çalışanı olarak binlerce kişiye iş imkanı sağlayan, modern bir havalimanını bilgisi olmadan fikri olan ve bu zavallı fikirlerini bilgisizliklerinden bihaber, buralarda ifşa etmekten çekinmeden eleştiren bütün zavallıları biraz insafa davet ediyorum.Lütfen boş boş konuşmalarla rahmetli Aziz Nesin'inide haklı çıkarmayın...Burada açılan airport otel daha henüz hiç tanıtımı yapılmaksızın %30 lar seviyesinde dolmaktadır.Bir havalimanı otelini doldurmanın tek yolu transit yolcu almak değildir o servisin bir koludur....Anlıyorumki transit kelimesini kullanmayı sevdiğiniz için bilginiz olmayan konularda fikriniz varmış gibi yapıyorsunuz....
  • Çalışanların tepki vermesi normaldir. Ama bir de kaçınılmaz şu gerçek vardır. Bu meydan birilerinin desteği ile yaapılmış ve birilerinin desteği ile ayakta durmaya çalışmaktadır. Yani ölü doğmuştur. Yönetimin amatörlüğü de buna ilaç olmuştur. Hadi gelin bu meydandan hizmet bekleyin. Çek devleti arkadan bugün kapanır.
  • Tek tek bütün yorumları okudum. Hiç kimse kapansın insanlar işsiz kalsın diye bir yorum yazmamış. Ama çok eleştiri var. Demekki bu eleştirileri dikkate alıp kendinizi düzeltmeniz lazım. Yazılanlar gerçekse orada direk bir yönetim eksikliği ve eğitim eksikliği var gibi görünür.
  • Tek temennim SAW'ın kapanması. SAW kapanırken de burda SAW'a sataşan ağzı köpüklü insanların da işlerini kaybetmeleri, çoluğunu çocuğunu okutamamaları, iş bulmak için sürünmeleri, iftiraya uğramaları, emeklerinin hor görülmesi, ve geçinememeleri.. Anlayan anlamıştır.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı oteline de kavuştu. Kara ve hava tarafından ayrı girişleri olan 4 katlı İstanbul Sabiha Gökçen (ISG) Airport Hotel de, 2 adet engelli olmak üzere, 116 standart ve 12 süit oda bulunuyor. İki haftadır hizmet veren ISG Airport Hotel'in hava tarafında konaklama yapmak isteyenler için, havayolu şirketinden uçağa biniş kartlarını almış olmaları ve pasaport kontrolünden geçmeleri gerekiyor. Dış hatlardan iç hatlara veya iç hatlardan dış hatlara bağlantılı uçuşlarda bu alana giriş yapılamıyor. Otelin kara tarafında "oda ve kahvaltı" servisi, hava (transit) tarafında ise sadece "oda" hizmeti sunuluyor. 0-6 yaş arası çocuklar otelde ücretsiz olarak konaklayabiliyor. Otelin tüm odalarında kablosuz internet servisi de verilirken odalarda çelik kasa da bulunuyor. 128 oda kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük havalimanı oteli olan ISG Airport Hotel, Anadolu yakasındaki kongre turizminden de önemli bir pay almayı hedefliyor.

TRANSİT YOLCUYA ODADA MASAJ

ISG Airport Hotel'de, şirket yemeklerinden, toplantılarına kadar iş dünyasından birey ve kurumların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere, farklı büyüklüklerde 5 adet toplantı salonu bulunuluyor. Otelde egzersiz aletleri, masaj bölümünün de olduğu bir sağlık kulübü de var. Sağlık kulübü yalnızca kara tarafında kalan misafirler tarafından kullanılabiliyor. Sağlık kulübünde 2 adet masaj odası, 2 adet sauna ve bir adet spor salonu yer alıyor. Transit bölümde kalan misafirler istedikleri takdirde kendi odalarında masaj alabiliyor.

ISG Airport Hotel faaliyete geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
Rahmetli Uğur Mumcu şöyle demişti bizim ülkemizde insanların bilgisi yok ama fikri çok...Bir ISG çalışanı olarak binlerce kişiye iş imkanı sağlayan, modern bir havalimanını bilgisi olmadan fikri olan ve bu zavallı fikirlerini bilgisizliklerinden bihaber, buralarda ifşa etmekten çekinmeden eleştiren bütün zavallıları biraz insafa davet ediyorum.Lütfen boş boş konuşmalarla rahmetli Aziz Nesin'inide haklı çıkarmayın...Burada açılan airport otel daha henüz hiç tanıtımı yapılmaksızın %30 lar seviyesinde dolmaktadır.Bir havalimanı otelini doldurmanın tek yolu transit yolcu almak değildir o servisin bir koludur....Anlıyorumki transit kelimesini kullanmayı sevdiğiniz için bilginiz olmayan konularda fikriniz varmış gibi yapıyorsunuz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Çalışanların tepki vermesi normaldir. Ama bir de kaçınılmaz şu gerçek vardır. Bu meydan birilerinin desteği ile yaapılmış ve birilerinin desteği ile ayakta durmaya çalışmaktadır. Yani ölü doğmuştur. Yönetimin amatörlüğü de buna ilaç olmuştur. Hadi gelin bu meydandan hizmet bekleyin. Çek devleti arkadan bugün kapanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tek tek bütün yorumları okudum. Hiç kimse kapansın insanlar işsiz kalsın diye bir yorum yazmamış. Ama çok eleştiri var. Demekki bu eleştirileri dikkate alıp kendinizi düzeltmeniz lazım. Yazılanlar gerçekse orada direk bir yönetim eksikliği ve eğitim eksikliği var gibi görünür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tek temennim SAW'ın kapanması. SAW kapanırken de burda SAW'a sataşan ağzı köpüklü insanların da işlerini kaybetmeleri, çoluğunu çocuğunu okutamamaları, iş bulmak için sürünmeleri, iftiraya uğramaları, emeklerinin hor görülmesi, ve geçinememeleri.. Anlayan anlamıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000