15 Eylül 2012, Cumartesi 08:10:11

İKİ ÖDÜL BİRDEN

ISG Airport Otel'e Tripadvisor.com ve Holidaycheck.com'dan ödül geldi...
  • Bu başarı Sn Erhan Çetin'nin kişisel başarısıdır. 24 saat görevinin başında olur ve işini severek yaparsan ISG'nin otelini bile dunya çapında takdir edilen bir mekan haline getirirsin. Başta Erhan Çetin olmak üzere tüm otel ekibini tebrik ederim.
  • Gecenlerde bir görev nedeni ile 3 gece ISG Airport Hotel' de konakladım. Bu haberi okuyunca mutlu oldum. Her türlü ödülü hak eden bir otel. Tebrik ediyorum, kutluyorum.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda faaliyet gösteren ve yoğun iş ve seyahat temposu olan misafirler için seyahati daha konforlu ve zevkli hale getiren ISG Airport Otel'e dünyaca ünlü seyahat siteleri HolidayCheck.com ve Tripadvisor.com'dan iki ödül geldi. İSG Airport Otel, Tripadvisor.com'dan "Certificate Of Excellence For The Year Of 2012", HolidayCheck.com'dan ise Quality Celection 2012 ödülünü aldı.

Havayolu ulaşımını tercih eden yolculara ayrıcalıklı hizmetler sunan İSG Airport Otel'in başarıları dünyaca ünlü seyahat siteleri tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. İSG Airport Otel ziyaretçilerin seyahat deneyimlerini paylaştığı ve oyladığı, dünyanın en ünlü ve en çok kullanıcıya sahip seyahat portallarından Tripadvisor tarafından "Certificate Of Excellence For The Year Of 2012" ile ödüllendirildi. Otele ikinci ödül ise Avrupa'nın en büyük seyahat tavsiye sitelerinden biri olan Holidaycheck.com'dan geldi. Holidaycheck.com seyahat sitesi, İSG Airport Otel'e "Quality Celection 2012 Ödülü'nü layık gördü.

Erhan Çetin: "Yılı %85 doluluk oranı ile kapatmayı hedefliyoruz"

İSG Airport Otel'in aldığı ödüller doğrultusunda değerlendirmede bulunan İSG Airport Otel Müdürü Erhan Çetin, otelin iki önemli seyahat sitesi tarafından ödüle layık görülmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Otelin 2012 yılı genelinde başarılı bir performans sergilediğine değinen Erhan Çetin, "2012 yılında ortalama doluluk oranımız % 80 civarında, yılı % 85 doluluk oranı ile kapatmayı hedefliyoruz" dedi. Erhan Çetin, otel misafirlerinin arasında; bölge civarında yerleşik şirketlerin yurtdışından gelen misafirleri, havayolu ekipleri, günün erken saatlerinde uçuşu olan ancak komşu illerden yani Bursa, İzmit, Sakarya'dan gelenler bulunduğunu söyledi.

"Booking.com'da da müşteri memnuniyetinde üst sıralardayız"

Ödül veren kuruluşların dünya çapında en güvenilir siteler arasında yer aldığını, bu sitelerin dışında yine seyahat deneyimlerinin paylaşıldığı booking.com'dan da çok olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Erhan Çetin, "Bu sitede sadece otelde kalan konukların doldurdukları bir müşteri memnuniyeti anketi var. Otelimiz bu ankette Türkiye'deki tüm oteller arasında 200'den fazla değerlendirme alan ilk 10 otel arasında yer alıyor" dedi.

İKİ ÖDÜL BİRDEN

Facebook Yorum

Yorumlar

yönetici ~ 6 yıl önce
Bu başarı Sn Erhan Çetin'nin kişisel başarısıdır. 24 saat görevinin başında olur ve işini severek yaparsan ISG'nin otelini bile dunya çapında takdir edilen bir mekan haline getirirsin. Başta Erhan Çetin olmak üzere tüm otel ekibini tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Gecenlerde bir görev nedeni ile 3 gece ISG Airport Hotel' de konakladım. Bu haberi okuyunca mutlu oldum. Her türlü ödülü hak eden bir otel. Tebrik ediyorum, kutluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000