05 Ocak 2010, Salı 17:54:32

ÇİZMECİ'DEN DUYGU YÜKLÜ MEKTUP

Yavuz Çizmeci, görevinden istifa eden HEAŞ Genel Müdürü İbrahim Büyükyumukoğlu’na bir veda mektubu yazdı.
  • uzuluyorum yorumlari okuyunca,bilip bilmeden konusanlara..herkes efendi olsun kimsenin nerede yatip yatamayacagini bir Allah biliyor,lutfen herkes edebini bilsin.
  • sen acaba kimlerin sayesinde bu yazdıklarını yazabiliyorsun nankör efendi ... sabiha gökçen neydi ne olduyu biliyor musun da yazıyorsun ... neyse sen anca yazarsın zaten :))
  • ACABA KİMLERİN SAYESİNDE O GÖREVDE DURA BİLDİN PAŞA EFENDİ...
  • bu çizmeci zamanında MNG de maaşları düşürdü daha önceye gidelim vergi borçlarından ispanyaya kaçtı ülkede aranır oldu sonra özalın oğlu oldu kurtardı geldi mng den sonra mytecnic te yine pislik yaptı o kadar değerli teknik elememanlar oraya geçti ama pislik pisliğinden vazgeçmez ordada aynı şeyi yaptı şimdi havacılık sektörüne giremiyor bu timsah gözyaşları senin yatacak yerin yok çizmemin gn müdürü

İşte Yavuz Çizmeci’nin havacılık sektöründe birlikte çalıştığı Büyükyumukoğlu’na yolladığı o mektup:

İbrahim Paşamız. 
Sevgili İbrahim Paşam,

Değerli İbrahim Ağabeyimiz, Geçen yedi yıl boyunca sende gördüğümüz inanç, azim, kararlılık, güleryüz ve pozitif yaratıcılık bizim için unutulmayacak güzel bir örnek olacak. Sabiha Gökçen havaalanında yedi yılda yaratılan başarıda senin payın inkar edilemez. Sektöre ve Türkiye'ye olan inancını ve bizlere gösterdiğin anlayış ve desteği unutmayacağız. Ömrün boyunca iftaharla taşıyabileceğin bir eserin paydaşısın. Yeni yaşamında önce sağlık, sonra da huzur ve mutluluk dileriz.Seni çok seviyoruz. Sevgi ve saygılarımızla.

ÇİZMECİ'DEN DUYGU YÜKLÜ MEKTUP

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
uzuluyorum yorumlari okuyunca,bilip bilmeden konusanlara..herkes efendi olsun kimsenin nerede yatip yatamayacagini bir Allah biliyor,lutfen herkes edebini bilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sen acaba kimlerin sayesinde bu yazdıklarını yazabiliyorsun nankör efendi ... sabiha gökçen neydi ne olduyu biliyor musun da yazıyorsun ... neyse sen anca yazarsın zaten :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ACABA KİMLERİN SAYESİNDE O GÖREVDE DURA BİLDİN PAŞA EFENDİ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu çizmeci zamanında MNG de maaşları düşürdü daha önceye gidelim vergi borçlarından ispanyaya kaçtı ülkede aranır oldu sonra özalın oğlu oldu kurtardı geldi mng den sonra mytecnic te yine pislik yaptı o kadar değerli teknik elememanlar oraya geçti ama pislik pisliğinden vazgeçmez ordada aynı şeyi yaptı şimdi havacılık sektörüne giremiyor bu timsah gözyaşları senin yatacak yerin yok çizmemin gn müdürü

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000