01 Ekim 2014, Çarşamba 19:16:09

CEM YILMAZ PİLOTLA KAVGA ETTİ!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu akşam yapılacak yeni filminin galası için Adana'ya giderken, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda özel jet pilotu ile kavga etti.
  • Bunca kişinin işi gücü yok yorum yapmışlar....Tüm sorunlar bitti.Tuvaletteyim şu anda en boş ve boşaltım anımdayım
  • Ne kadar çok bilmişler var ya sanki olayı görmüş hepsi cem yılmaza şaklavan diyorlar burda onlardan çok var işin aslını bilmeden yorum yapmışlar evet pilotla cem yılmaz arasında bi konuşma oldu bu konuşma sizin anlattığınız gibi değil ikiside gayet medeni bi şekilde tartıştılar pilot durumu anlattıktan sonra sakin bi şekilde çözüm arandı ve sonuç olarak ikinci bir uçak ayarlanıp grup ikiye bölündü uçuşlar yapıldı. Evet pilot haklı buna katılıyorum cem yılmazda öyle anlattığınız gibi biri değil sorun filmin galasına geç kalmamak için biraz tedirgindi. Çok bilmiş arkadaşlara duyrulur.
  • Bir sanatciya yakismaz boyle seyler kiniyorum
  • Dolmuşa bineymiş

İstanbul'dan Adana'ya gitmek için Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelen Ünlü Komedyen Cem Yılmaz ve ekibi için iki özel jet kiralandı.

Bu akşam Adana'da yapılacak yeni filmi Pek Yakında'nın galasına katılacak Cem Yılmaz ve Ekibi Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tatsız bir olay yaşadı.

Yılmaz ve ekibi 12 kişilik uçağa 15 kişi bindi. Uçağın pilotu ise maksimum kalkış ağırlığının aşması nedeniyle fazla yolcunun inmesini istedi. Cem Yılmaz, pilota tepki gösterince ortalık karıştı. 

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre Cem Yılmaz ile pilot arasında sözlü tartışma yaşandı. Ünlü komedyen güçlükle sakinleştirildi. Ekibin bir kısmı özel uçakla Adana'ya hareket ederken, diğerleri için ise yeni bir uçak arayışına girildi.

AirportHaber'e gelen bilgilere göre, filmin galasına saatler kalmasına rağmen aranan uçak bir türlü bulunamadı.

Cem Yılmaz, sponsor firmanın oylama sonucu belirlediği Adana'ya Pek Yakında filminin galası için gidiyordu.

©AirportHaber ÖZEL

CEM YILMAZ PİLOTLA KAVGA ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (93)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bunca kişinin işi gücü yok yorum yapmışlar....Tüm sorunlar bitti.Tuvaletteyim şu anda en boş ve boşaltım anımdayım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ne kadar çok bilmişler var ya sanki olayı görmüş hepsi cem yılmaza şaklavan diyorlar burda onlardan çok var işin aslını bilmeden yorum yapmışlar evet pilotla cem yılmaz arasında bi konuşma oldu bu konuşma sizin anlattığınız gibi değil ikiside gayet medeni bi şekilde tartıştılar pilot durumu anlattıktan sonra sakin bi şekilde çözüm arandı ve sonuç olarak ikinci bir uçak ayarlanıp grup ikiye bölündü uçuşlar yapıldı. Evet pilot haklı buna katılıyorum cem yılmazda öyle anlattığınız gibi biri değil sorun filmin galasına geç kalmamak için biraz tedirgindi. Çok bilmiş arkadaşlara duyrulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bir sanatciya yakismaz boyle seyler kiniyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamyoncu ~ 4 yıl önce
Dolmuşa bineymiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000