23 Aralık 2015, Çarşamba 14:27:18

Binali Yıldırım'dan Sabiha Gökçen açıklaması

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın güvenliği konusunda herhangi bir zafiyetin söz konusu olmadığını belirterek, "Uluslararası standartların hükmettiği bütün tedbirler alınmış durumda" dedi.
  • Havacılığı geliştirdin ya buna da bir çözüm bulursun artık. Tabii bu arada ülke elden gitti, terorist yatağı, arap mülteci yatağı oldu. Kısaca Türkiyeyi bitirdiniz
  • 21. yüzyıldayız kulladığımız teknolojiler ortada hala terorizim denilen saçma bi örgütle baş edemiyoruz. bence baştaki tüm yetkililerin kendini sorgulaması lazım artık. bi çözüm bulunmalı!!! hiç bir can güvenliği kalmadı o ucaklar havada da vurulabılırdı. ucak da düşürülebilirdi hiç bir şey olmamış gibi ucuslar devam ediyor şaka gibi!!!!!!
  • Herhalde bu konuyla ilgi bi yayın yasagı falan var herhalde... bu kadar önemli ve ölümlü bi olay ,, resmen yok bise yok ucuslar devam ediyo diye bi aciklamayla kapatildi.. iki gundur hicbir yayin organinda bi aciklama bi haber yok.. şakamisiniz ya.. Aloo.. ULUSLA ARASI HAVA ALANININ APRONUNDA UCAKLARIN DIBINDE BOMBA ATILDI..BI KISI OLDU.. kendinize bi gelin.. biseylerin ustunu kapatmak konusunda çok usta olan Akp ye yine bravo.. Kedidir, montajdir, paraleldir, haberimiz yoktu, bizi kandirdilar falan diyin bari.. bizim koyunlar inansin..
  • nasıl güvenlik tedbiridir anlayamadım hala güvenlikten sorumlu olanlariçin ne düşünülüyoracaba merak ediyoruz kemerlerimiziayakkabılarımızı dahi çıkartanlarbombayı nasıl anlamadılar görmediler artık oradan kim yolclukyapmakister lütfen yetkililer güvenimizi kazanın yazık değılm havalimanına bu tesislere yazık oluyor hersey yıkıp yakıyorlar lanetliyoruz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın güvenliği konusunda herhangi bir zafiyetin söz konusu olmadığını belirterek, "Uluslararası standartların hükmettiği bütün tedbirler alınmış durumda" dedi.

Bakan Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda meydana gelen patlamanın hemen ardından İstanbul Emniyetinin olay yerini izole ettiğini ve çalışmalara başladığını söyledi.

Patlama sonucu yaralanan 2 kişiden birinin hayatını kaybettiğini anımsatan Yıldırım, 5 uçakta küçük çaplı hasar olduğunu, bu uçakların hangara alınarak gerekli müdahalelerin yapıldığını belirtti.

Patlamayla ilgili tespitten sonra sabah saatlerinde uçak seferlerinin normale döndüğünü ifade eden Yıldırım, trafikte herhangi bir ertelemenin olmadığını bildirdi.

Olayın nedeniyle ilgili adli ve idari çalışmaların yapıldığını belirten Yıldırım, "Şu anda bir hükme varmak, yorum yapmak erken ama şunun bilinmesini isterim, havalimanının güvenliği konusunda herhangi bir zafiyet söz konusu değil. Uluslararası standartların hükmettiği bütün tedbirler, bütün detaylarıyla alınmış durumda. Kameralar, fiziki nöbet kulübeleri ve her türlü güvenlik tedbiri var. Çalışmalar bu da dikkate alınarak sürdürülüyor" diye konuştu.

Binali Yıldırım'dan Sabiha Gökçen açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

Gelişim ~ 2 yıl önce
Havacılığı geliştirdin ya buna da bir çözüm bulursun artık. Tabii bu arada ülke elden gitti, terorist yatağı, arap mülteci yatağı oldu. Kısaca Türkiyeyi bitirdiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şaka gibi ~ 2 yıl önce
21. yüzyıldayız kulladığımız teknolojiler ortada hala terorizim denilen saçma bi örgütle baş edemiyoruz. bence baştaki tüm yetkililerin kendini sorgulaması lazım artık. bi çözüm bulunmalı!!! hiç bir can güvenliği kalmadı o ucaklar havada da vurulabılırdı. ucak da düşürülebilirdi hiç bir şey olmamış gibi ucuslar devam ediyor şaka gibi!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamadım ~ 2 yıl önce
Herhalde bu konuyla ilgi bi yayın yasagı falan var herhalde... bu kadar önemli ve ölümlü bi olay ,, resmen yok bise yok ucuslar devam ediyo diye bi aciklamayla kapatildi.. iki gundur hicbir yayin organinda bi aciklama bi haber yok.. şakamisiniz ya.. Aloo.. ULUSLA ARASI HAVA ALANININ APRONUNDA UCAKLARIN DIBINDE BOMBA ATILDI..BI KISI OLDU.. kendinize bi gelin.. biseylerin ustunu kapatmak konusunda çok usta olan Akp ye yine bravo.. Kedidir, montajdir, paraleldir, haberimiz yoktu, bizi kandirdilar falan diyin bari.. bizim koyunlar inansin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bende anlamıyorum ~ 2 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum olayın üstü kapatılmaya çalışılıyor İnanılır gibi değil ne günlere kaldık ülkenin yönetimi iki dudaklarının arasında
güvenlik nerede ~ 2 yıl önce
nasıl güvenlik tedbiridir anlayamadım hala güvenlikten sorumlu olanlariçin ne düşünülüyoracaba merak ediyoruz kemerlerimiziayakkabılarımızı dahi çıkartanlarbombayı nasıl anlamadılar görmediler artık oradan kim yolclukyapmakister lütfen yetkililer güvenimizi kazanın yazık değılm havalimanına bu tesislere yazık oluyor hersey yıkıp yakıyorlar lanetliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güvenlik :) ~ 2 yıl önce
Yurdum insanı yine herşeyi bildiiiiiiii :)Bomba nerden çıktı...Azıcık okuyun,takip edin. Uyanın artık..Sosyal medyada paylaşılan fotograflara bakında,saldırının nasıl gerçekleştiğini öğrenin.Sizin can güvenliğinizi sağlamayabilmek için gecesini gündüzüne katan,çoluğundan,çocuğundan çok sizleri gören polisi ile özel güvenliği ile birtaraflarını yırtan insanlara haksızlık yapmayın lütfen.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000