07 Aralık 2008, Pazar 10:26:08

AirportHaber’den önemli duyuru

Havacılık sektörümüzün birbirinden değerli bireyleri. Bugün 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü. Hepimize ve hepinize kutlu olsun.
  • Üzülürsün sonra....
  • KARDEŞ SENİN CANIN YANMAMIŞ BELLİ MAHKEMEYE GİTSEN PARAN YOK AVUKAT PARASI YOK EVDEKİLERİ TEHLİKEYE SOKARSIN MAHKEME BEŞ YIL SÜRER DAHA SAYAYIMMI İĞNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKASINA BATIR
  • senin tuzun kuru galiba kocum. okuma o zaman yorumlari. insanlar bu sektorde magdur. kanunu yok. hangi mahkemeden bahsediyon. adam amele bile sayilmiyo turkiyede. sen paralarini istifle dovize repoya yatir. ama buraya yorum yazıp terbisezlik yapma bari
  • Biktim artik yorumlarda `aglayan` mesajlari okumaktan.. hakkini alamayanlara mahkeme yolu aciktir.. medya yolu ile `aglamaya` aliskin havacilik calisanlari.. lutfen ama..

AirportHaber olarak Dünya Sivil Havacılık Günü sebebiyle yapmış olduğumuz Yılın Havacılık Yöneticisi seçimlerini bu yıl dünyada yaşanan ekonomik krizden dolayı iptal etmiş durumdayız. Bu sebeple gelecek yıl daha güzel bir organizasyonla sizlerle birlikte olacağımızı şimdiden taahhüt ediyoruz.

 

AirportHaber Ailesi tüm sektörün havacılık gününü tekrar kutluyoruz.

 

Öte yandan Sabiha Gökçen Uluslar arası Havalimanı Genel Müdürü Gökhan Buğday’da bir kutlama mesajı yayınladı. İşte Gökhan Buğday’ın kutlama mesajı

 

“Bu yıl Dünya Sivil Havacılık Günü’nü, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) tarafından belirlenen “Yarının Havacılığı – Nitelikli Havacılık Personeli için Fırsatlar Dünyası” teması ile kutluyoruz.

Gökhan Buğday

 

Bugün küreselleşme diye ifade ettiğimiz olgunun ilerlemesinde giderek daha önemli bir rol oynayan, farklı kültürleri ve ulusları birbirine yakınlaştıran sivil havacılık gerçekten de nitelikli, yetişmiş insan kaynaklarına sayısız fırsatlar sunuyor. Halen tüm dünyayı ve ülkemizi etkilemekte olan ekonomik yavaşlamaya rağmen, orta ve uzun vadede sektörümüzün güçlü bir şekilde büyümeye devam edeceğinden kuşku duymuyoruz. Bu güçlü performans, bugün sektörümüzde çalışanların ve önümüzdeki dönemde çalışmaya başlayacak, iyi eğitilmiş, nitelikli yeni nesillerin ürünü olacaktır.

 

Türkiye son yıllarda sivil havacılık alanında çok önemli adımlar attı. Sektörümüzdeki yatırımlar ve serbestleşme süreci yolcularımıza sunulan hizmetlerin kalitesini ve seçenekleri artırdı. Ulaştırma Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün hayata geçirdiği kararlarla 2015 yılı için hedeflenen yolcu sayısına şimdiden ulaşıldı. Buna hava yollarımızın ve havalimanlarımızın başarılı performansları da eklenince ülkemizin dünya havacılık sektöründeki konumu daha da güçlendi.

 

Uluslararası standartlarda hizmet veren, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen havalimanlarından biri olma hedefi ile yola çıkan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, ülkemiz havacılık sektörüne olan katkısını daha da güçlendirmek için yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir. Havalimanımızın yıllık yolcu kapasitesini 25 milyona çıkartacak yeni dış hatlar terminali ve eklerini hedeflediğimiz takvim içinde tamamlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

 

Bütün çalışmalarımız hizmet kalitemizi, iş ortaklarımızın ve yolcularımızın memnuniyetini sürekli artırmaya odaklanmıştır.

 

Hep birlikte çalışarak sivil havacılık sektörümüzü küresel düzeyde kaliteye ve rekabet gücüne sahip, ağırlıklı bir sektör haline getireceğimize yürekten inanıyoruz.

 

Dünya Sivil Havacılık Günü’nü bu duygularla kutlarız.”

 

 

Gökhan Buğday

Genel Müdür

İstanbul Sabiha Gökçen

Uluslarararası Havalimanı

Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş.

AirportHaber’den önemli duyuru

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

skytürke ~ 9 yıl önce
Üzülürsün sonra....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 9 yıl önce
KARDEŞ SENİN CANIN YANMAMIŞ BELLİ MAHKEMEYE GİTSEN PARAN YOK AVUKAT PARASI YOK EVDEKİLERİ TEHLİKEYE SOKARSIN MAHKEME BEŞ YIL SÜRER DAHA SAYAYIMMI İĞNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKASINA BATIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 9 yıl önce
senin tuzun kuru galiba kocum. okuma o zaman yorumlari. insanlar bu sektorde magdur. kanunu yok. hangi mahkemeden bahsediyon. adam amele bile sayilmiyo turkiyede. sen paralarini istifle dovize repoya yatir. ama buraya yorum yazıp terbisezlik yapma bari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SKYTURK ~ 9 yıl önce
Biktim artik yorumlarda `aglayan` mesajlari okumaktan.. hakkini alamayanlara mahkeme yolu aciktir.. medya yolu ile `aglamaya` aliskin havacilik calisanlari.. lutfen ama..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000