22 Aralık 2014, Pazartesi 08:01:43

'4. HAVALİMANINI DÜŞÜNEN BİR TÜRKİYE VAR'

Ak Parti Arnavutköy 3. Olağan İlçe Kongresi’ne katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 'Şimdi Sabiha Gökçen zarar edecek, yok öyle bir şey. Şimdi Sabiha Gökçen’i bırakın, Atatürk zaten doldu, üçüncü havalimanını yapıyoruz. Şimdi dördüncüyü düşünen bir Türkiye var” dedi.
  • Burada yazılanları okudum da .Size göre Metrobüs yapamazdı yaptılar. Marmaray bir hayaldi Size göre o da olmazdı yaptılar. Hızlı tren olmazdı o da oldu . Bolu bitirilemezdi o da muamaydı o da oldu. Avrasya yapılamaz dediniz o da bakın 2015 sonuna kadar teslim olucak.Kanal istanbul artı üçüncü havalimanı Vs hepsi bunlar da yapılıp bitirilecek de siz ne çekip buraya gelip bu yorumları yazabiliyorsunuz hala anlamış değilim hiç birşey bilmiyorsanız bari etrafınıza bakıp biraz görmeye çalışın. Bir eski belediye başkanının dediği gibi istanbulu eski İstanbul yapıcam diyordu galiba siz bunu istiyorsunuz. ..
  • Ben de kate upton u düşünüyorum ama eve gidince Ayşe'ye fit oluyorum
  • 4. saçma olur o kesinde, atatürk sabiha rte havalimanları vızır vızır çalışacaktır eminim, Türkiye'nin bundan karını konuşmaya bile gerek yok az çok muhasebeden anlayan bi insan bile farkedebilir!!
  • Bu insanlar ne kullanıyor acaba? 3 havalimanının yapılma şansı sıfır iken 4, den bahsetmek neyin kafasıdır. İşin tuhafı bu insanlar idareciler. Vay vay vay. İnşallah yabancı birileri bunları okumuyordur. Zaten ülkenin imajı eksi seviyede iyice aşağılara düşecek.

Ak Parti Arnavutköy 3. Olağan İlçe Kongresi’ne katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2001 yılında Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçak inip kalkmadığı için çok ciddi zarar ettiğini belirterek, “Şimdi Sabiha Gökçen zarar edecek, yok öyle bir şey. Şimdi Sabiha Gökçen’i bırakın, Atatürk zaten doldu, üçüncü havalimanını yapıyoruz. Şimdi dördüncüyü düşünen bir Türkiye var” dedi.

Güllüce “Parti olmadığını, koalisyon olduğunu ya da başka parti geldiğini gözünüzü yumun ben bir anlatayım. Havaalanı projesi kesin duracak. Niye? ’Biz karşıyız’ diyorlar zaten. İzmir otobanı duracak. Niye? ‘karşıyız’ diyorlar. Marmaray, ‘karşıyız’ diyorlar. En büyük projeleri onların ‘karşılık’ projesi” diye konuştu.  

Türkiye’nin defalarca uzamaya kalktığında budandığını söyleyen Güllüce, “Ama biz şimdi tek vücut olacağız, 77 milyonu kucaklayacağız ve bütün dünyaya ‘Biz bu ülkeyi budattırmayacağız’ diye bağıracağız. Biz bu ülkeyi budattırmayacağız. 2015 seçimlerinde o sandığın başına her vatandaşı götürtüp Ak Parti ambleminin böğrüne bastırtacağız” dedi. (Milliyet)

'4. HAVALİMANINI DÜŞÜNEN BİR TÜRKİYE VAR'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Burada yazılanları okudum da .Size göre Metrobüs yapamazdı yaptılar. Marmaray bir hayaldi Size göre o da olmazdı yaptılar. Hızlı tren olmazdı o da oldu . Bolu bitirilemezdi o da muamaydı o da oldu. Avrasya yapılamaz dediniz o da bakın 2015 sonuna kadar teslim olucak.Kanal istanbul artı üçüncü havalimanı Vs hepsi bunlar da yapılıp bitirilecek de siz ne çekip buraya gelip bu yorumları yazabiliyorsunuz hala anlamış değilim hiç birşey bilmiyorsanız bari etrafınıza bakıp biraz görmeye çalışın. Bir eski belediye başkanının dediği gibi istanbulu eski İstanbul yapıcam diyordu galiba siz bunu istiyorsunuz. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ben de kate upton u düşünüyorum ama eve gidince Ayşe'ye fit oluyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
djbars ~ 3 yıl önce
4. saçma olur o kesinde, atatürk sabiha rte havalimanları vızır vızır çalışacaktır eminim, Türkiye'nin bundan karını konuşmaya bile gerek yok az çok muhasebeden anlayan bi insan bile farkedebilir!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu insanlar ne kullanıyor acaba? 3 havalimanının yapılma şansı sıfır iken 4, den bahsetmek neyin kafasıdır. İşin tuhafı bu insanlar idareciler. Vay vay vay. İnşallah yabancı birileri bunları okumuyordur. Zaten ülkenin imajı eksi seviyede iyice aşağılara düşecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000