14 Eylül 2012, Cuma 10:27:32

ŞİDDETLİ TÜRBÜLANSA GİRDİ!

Avrupa'nın lowcost devlerin RyanAir'e ait yolcu uçağında türbülans korkusu yaşandı. İki kabin görevlisi ve bir yolcu yaralandı.
  • bu hava yolu sex fılmı ızletıyor dımı
  • bazen yapılan yorumları anlamanın gerçekten cok zor olduğunu düşünüyorum.türbülansa girilmesinin ne demek yaa.hiç mi bi bilgi sahibi değilsiniz yaa bu nasıl bi cehalettir yaaaaa.saçımı başımı yolasım geliyo böyle seyleri okuyunca.ikinci olarak rynairin bildiğim kadarıyla hiç bir kazası yok ve yılda 100 milyona yaklasık insan taşıyorlar.sistemleri doğru gelir ya da gelmez ona göre tercih etmezsiniz.cok basit yani.hem 3 kere ucup ondan sonrada laf atmanın ne mantığuı var anlamadım.o mantığı gitmeyen cok hava yolu var onları tercih edin.ayrıca 100 milyona yakın insan taşıyan bi hava yolunun senden daha az bildiğini düşünebilecek kadar akıllıysan heralde nobel ödülü almış olman gerekiyo.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Cabin crew, hemen bir göz doktoruna git cünkü okudugun haberdeki ucak THY ucagi degil. Sadece yazmak icin tuslara basma,birazda okudugunu anlama kabiliyetin olsu

RyanAir'e ait Boeing 737-800 tipi yolcu uçağında türbülans paniği yaşandı.

FR-6218 sefer sayılı Düsseldorf-Mayorka uçuşunu gerçekleştiren uçak, İspanya hava sahasındayken şiddetli bir türbülansa girdi.

Türbülans nedeniyle 2 kabin memuru ve 1 yolcu yaralandı. EI-EMR kuyruk tescilli uçağın pilotları Mayorka'daki Palma Havalimanı yetkileriyle görüşerek tıbbı yardıma ihtiyaçları olduğunu bildirdi.

Yaşanan türbülansın ardından uçak Palma Havalimanı'na güvenli bir şekilde inerken, havalimanı yetkilileri tedavi edilen yaralıların vücutlarında hafif morlukların olduğu ifade etti. 

AirportHaber.com Avrupa

ŞİDDETLİ TÜRBÜLANSA GİRDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

turbulans ~ 6 yıl önce
bu hava yolu sex fılmı ızletıyor dımı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorumlar nerden acaba ~ 6 yıl önce
bazen yapılan yorumları anlamanın gerçekten cok zor olduğunu düşünüyorum.türbülansa girilmesinin ne demek yaa.hiç mi bi bilgi sahibi değilsiniz yaa bu nasıl bi cehalettir yaaaaa.saçımı başımı yolasım geliyo böyle seyleri okuyunca.ikinci olarak rynairin bildiğim kadarıyla hiç bir kazası yok ve yılda 100 milyona yaklasık insan taşıyorlar.sistemleri doğru gelir ya da gelmez ona göre tercih etmezsiniz.cok basit yani.hem 3 kere ucup ondan sonrada laf atmanın ne mantığuı var anlamadım.o mantığı gitmeyen cok hava yolu var onları tercih edin.ayrıca 100 milyona yakın insan taşıyan bi hava yolunun senden daha az bildiğini düşünebilecek kadar akıllıysan heralde nobel ödülü almış olman gerekiyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cabin crew ~ 6 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amigos ~ 6 yıl önce
Cabin crew, hemen bir göz doktoruna git cünkü okudugun haberdeki ucak THY ucagi degil. Sadece yazmak icin tuslara basma,birazda okudugunu anlama kabiliyetin olsu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000