17 Mart 2015, Salı 16:03:13

RYANAIR'İN ÇILGIN PLANI!

Düşük fiyatlarıyla Avrupa'da başarılı bir performans sergileyen Dublin merkezli Ryanair, kıtalar arası uçan havayollarının canını sıkacak bir plana imza atıyor.
  • Arkadasim Rynair'de hersey ucretli ! Fiyat dogru ! Yapicaz dedilermi yaparlar ... 1. Ucaga giderken biletini evde kendin yazdiriyorsun , valiz alamiorsun ve ucaga binene kadar bir calisanla muhatap olamiyorsun ... He ben bilet kestircem , valiz alcam dersen extra para odersin ... 2.Ucaga kendin biniyorsun ... Ucagin merdivenleri var ve onlari kulanarak kendin cikiyorsun ve apronda herhangi bir arac olmior yani ucaga kadar yuruyorsun 3.Ucus ekibine saatlik maas odiyorlar ve her ucus ekibinin kotasi var, o kota kadar satis yapmak zorunda ve pilotlar extra yakit alamazlar , pilotlar yiceklerini kendileri getirmek zorunda arti pilotlar sadece uctugu zaman kadar saatlik maas alir 4.ucagin icindeki butun kulanilmayan ekipman sokulmustur 5.Koltuklar sabittir ve tepsi dedigimiz koltugun arkasindaki bolumler bulunmaz. Koltuk genisligi 16,5" tir. 6. Eski ve alternatif havalimanlarina ucarlar.Havalimani rynair e ozel fiyat uygulamasi yapmazsa rynair ucus duzenlemez .....
  • Roma-Barcelona 9€ idi. :))
  • Istanbul Atina arasında 15 dolar ucret uçuş masrafını karşılayamaz o sembolik fiyat sadece 5 10 koltukları satarlar o fiyata.
  • belirli bir kredi kart tipi olunca , bagajınız olmayınca ve çok önceden alınca 15 $ gibi rakamlar olur. yoksa kısa zamanda alınca diğer firmalardan en ufak farkı yok olamaz da.

Düşük fiyatlarıyla Avrupa'da başarılı bir performans sergileyen Dublin merkezli Ryanair, kıtalar arası uçan havayollarının canını sıkacak bir plana imza atıyor.

Düşük ücretlerle Avrupa içinde uçarak birçok firmayı zor durumda bırakan hatta bazı havayolu şirketlerinin batmasına neden olan Ryanair şimdi de gözünü Amerika'ya dikti.

CNN Türk'ten Sercan Tezcanoğlu'nun haberine göre Ryanair'in 5 yıllık genişleme stratejisi, İrlanda menşeyli firmanın 15 dolardan başlayan fiyatlarla Amerika Birleşik Devletleri'ne uçuş düzenlemelerini içeriyor.

Ryanair bunu için 14 Avrupa şehrini merkez olarak alacak ve ABD'de de 14 farklı noktaya uçacak.

ABD'de uçulacak noktalar arasında New York, Boston, Chicago, Miami gibi şehirler yer alıyor.

Avrupa ile ABD arasındaki uçuşun merkezindeki Avrupa şehirleri ise Londra, Dublin, Berlin gibi şehirler olacak.

Uçuşların 4 ila 5 yıl içerisinde başlaması planlanıyor. Ryanair plan için okyanus ötesine seyahat edebilecek uçak alımı için hazırlanıyor.

Daha önce Oslo menşeyli Norwegiar Air Shuttle, Londra ile New York arasında ucuz sayılabilecek bir fiyatla 389 sterline uçuş başlatmıştı. Ryanair'in tek yön 15 dolardan başlayan fiyatlarla iki kıta arasında yapacağı uçuşların maliyetini nasıl karşılayacağı merak konusu.

RYANAIR'İN ÇILGIN PLANI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Arkadasim Rynair'de hersey ucretli ! Fiyat dogru ! Yapicaz dedilermi yaparlar ... 1. Ucaga giderken biletini evde kendin yazdiriyorsun , valiz alamiorsun ve ucaga binene kadar bir calisanla muhatap olamiyorsun ... He ben bilet kestircem , valiz alcam dersen extra para odersin ... 2.Ucaga kendin biniyorsun ... Ucagin merdivenleri var ve onlari kulanarak kendin cikiyorsun ve apronda herhangi bir arac olmior yani ucaga kadar yuruyorsun 3.Ucus ekibine saatlik maas odiyorlar ve her ucus ekibinin kotasi var, o kota kadar satis yapmak zorunda ve pilotlar extra yakit alamazlar , pilotlar yiceklerini kendileri getirmek zorunda arti pilotlar sadece uctugu zaman kadar saatlik maas alir 4.ucagin icindeki butun kulanilmayan ekipman sokulmustur 5.Koltuklar sabittir ve tepsi dedigimiz koltugun arkasindaki bolumler bulunmaz. Koltuk genisligi 16,5" tir. 6. Eski ve alternatif havalimanlarina ucarlar.Havalimani rynair e ozel fiyat uygulamasi yapmazsa rynair ucus duzenlemez .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Roma-Barcelona 9€ idi. :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
Istanbul Atina arasında 15 dolar ucret uçuş masrafını karşılayamaz o sembolik fiyat sadece 5 10 koltukları satarlar o fiyata.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayır.. ~ 3 yıl önce
satıyorlar ama şartları dahilinde , ilkönce kredi kartınız (vis. - mast...) hariç elect.. kart olacak , el bagajınız haricinde bagaj olmayacak ve bayağı önceden bilet alırsanız oluyor.
Hep Cheap değil. ~ 3 yıl önce
belirli bir kredi kart tipi olunca , bagajınız olmayınca ve çok önceden alınca 15 $ gibi rakamlar olur. yoksa kısa zamanda alınca diğer firmalardan en ufak farkı yok olamaz da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000