08 Temmuz 2018, Pazar 11:04:35

Ryanair Türk pilotlarla görüşmek için Türkiye'ye geliyor

Dünyanın en önemli low cost havayolu şirketlerinden olan Ryanair, Türkiye'ye pilot aramak için geliyor.
  • Amma çok pilot düşmanı varmış be :))) uçağıda uçurursunuz siz bu gazla. Yürüyün bee kim tutar,, (shgm tuttu) 14 sınav akademik eğitim tip eğitim ing eğitim her 6 ayda bir check eğitim... bu arada her uçuş bir eğitim :) kahvem sade olsun pls.
  • https://ryanair.workable.com/j/7516D0B6A5
  • Do you offer Visa sponsorship? Yes, we offer visa sponsorship for Boeing 737 Captains and Non-Type Rated Captains, unfortunately First officers must have the unrestricted right to live and work in the EU. Kaptanlara oturum aliyorlar. Kendi sitesinden alinti. Bilmeden konusmayalim.
  • Bunların cogu ingilizce bilmiyor ki napcaklar orda rezillik bence

Dünyanın en önemli low cost havayolu şirketlerinden olan Ryanair, Türkiye'ye pilot aramak için geliyor.

İrlandalı havayolu şirketi Ryanair, İstanbul ve Antalya'da yapmayı planladığı pilot görüşmelerini 23-24 Temmuz tarihlerinde Radisson Blu Conference & Airport Hotel'de sabah saat 11.30 ile öğleden sonra 15.00'de gerçekleştirecek.

Antalya'da gerçekleştirilecek görüşmeler ise 25 Temmuz tarihinde saat 09.00'dan 16.00'a kadar sürecek ve Best Weston Plus Khan Hotel'de yapılacak.

Ryanair Türk pilotlarla görüşmek için Türkiye'ye geliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (105)

Vay arkadaş ~ 11 gün önce
Amma çok pilot düşmanı varmış be :))) uçağıda uçurursunuz siz bu gazla. Yürüyün bee kim tutar,, (shgm tuttu) 14 sınav akademik eğitim tip eğitim ing eğitim her 6 ayda bir check eğitim... bu arada her uçuş bir eğitim :) kahvem sade olsun pls.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Link isteyenlere gelsin ~ 13 gün önce
https://ryanair.workable.com/j/7516D0B6A5

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tolga ~ 13 gün önce
Hani Tr’deki yabancilar icin geliniyordu? Eu sarti yok. Garsonlar bir kere daha yalan soylerken yakalandi.
Oturum izni ~ 13 gün önce
Do you offer Visa sponsorship? Yes, we offer visa sponsorship for Boeing 737 Captains and Non-Type Rated Captains, unfortunately First officers must have the unrestricted right to live and work in the EU. Kaptanlara oturum aliyorlar. Kendi sitesinden alinti. Bilmeden konusmayalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İng. ~ 13 gün önce
Bunların cogu ingilizce bilmiyor ki napcaklar orda rezillik bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 13 gün önce
Dedi dyned’den kalmis bir ucan garson.
O ucan garsonlara ~ 12 gün önce
Bir sorun bakalim kaci yabanci dil mezunu ve kaci 2 yabanci dil biliyor bilgilenmis olursunuz
Kmmmmmm ~ 12 gün önce
Allah askina gerçekten şurada birbirinize sallamaktan başka işiniz yok mu ? Bu şekilde is barisini nasil saglayacaksiniz uçakta birbirinizin yüzüne nasil bakacaksiniz? Sirketlerin kişilere sagladigi haklar ücretler belli buna kimsenin laf söylemeye hakki yok beğenmeyen de calismaz olur biter. Memnuniyetsizliginizi birbirinizin üzerinden laf cambazligi yaparak gideremezsiniz. Ben size cay getiririm limonda koyarim cayiniza hic te gocunmam çünkü eve gelen misafirlerime uçaktaki yolcularimi da ayni servisi yapiyorum bu beni ezik biri yapmiyor eğitimim belli ve ben kendimi biliyorum. Allaha şükür ki emegimin karsiligini da aliyorum.Sadece sunu diliyorum Allah herkese emeğinin kars iliğini fazlasıyla versin ve kimseyi darda birakip baska birine muhtaç etmesin şirketimiz var olsun hep çok kazansin calisanlari da inşaallah hep mutlu huzurlu olsun.Unutmayin iyi düşünürseniz daha iyileri de sizlere nasip olur öylede olsun zaten .

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000