31 Temmuz 2013, Çarşamba 10:05:15

RYANAIR 'HIZ KESİYOR'

Avrupa’nın ekonomik havayolu şirketi Ryanair, yakıt tasarrufu için uçuş sürelerini uzatacak bir uygulamaya geçiyor. Buna göre, pilotlara daha yavaş gitmeleri talimatı verildi.
  • Maliyetlerde %15 azalma inandirici degil...
  • yorum yapan bilgisiz arkadaşlar yılda bir uçağa binen arkadaşlar ryanair ın uçakları hep dolu şikayet edende yok çünkü çok ucuz bilet 1 saatlik uçuş için 30 tl ödüyor ulan 1 saat sokak ta bankta otursan 30 tl alırlar bütün avrupayı ryanairla 238tl ye gezdim en az 7 kez uçağa binmişimdir. ne konuşuyorsunuz keşke 10 dk geç varsalarda biletler daha uçuz olsa. siz iki dakika daha hızlı giden uçaklara binin 200 tl verin hemde tek yön . BİNME KARDEŞİM SANANE NE YORUM YAPIYORSUN GERİ GERİ DE GİDER TERS TERS TE .
  • Çok mantıklı.Yakıt pahalı ve maliyetler çok yüksek.
  • Yakında Pilotların yerine Yolcuları oturtur Kokpite böylelikle Maaş derdide olmaz.

Avrupa'nın önde gelen low cost şirketlerinden Ryanair, yeni bir uygulamaya daha başlıyor.

Ryanair yönetimi pilotlardan, belirli bir irtifanın üzerinde, yüksek hızda giden uçakların hız oranlarını düşmelerini istendi. Böylece, fazla yakıt kullanımının önüne geçilmesi amaçlanıyor.

Hızın düşürülmesinden dolayı uçuşlarda her bir saate eklenecek olan iki dakikalık gecikme, toplamda yakıt maliyetinin yüzde 15 azalmasını sağlayacak. (Milliyet)

RYANAIR 'HIZ KESİYOR'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

%15 ~ 5 yıl önce
Maliyetlerde %15 azalma inandirici degil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cnb ~ 5 yıl önce
yorum yapan bilgisiz arkadaşlar yılda bir uçağa binen arkadaşlar ryanair ın uçakları hep dolu şikayet edende yok çünkü çok ucuz bilet 1 saatlik uçuş için 30 tl ödüyor ulan 1 saat sokak ta bankta otursan 30 tl alırlar bütün avrupayı ryanairla 238tl ye gezdim en az 7 kez uçağa binmişimdir. ne konuşuyorsunuz keşke 10 dk geç varsalarda biletler daha uçuz olsa. siz iki dakika daha hızlı giden uçaklara binin 200 tl verin hemde tek yön . BİNME KARDEŞİM SANANE NE YORUM YAPIYORSUN GERİ GERİ DE GİDER TERS TERS TE .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
213 ~ 5 yıl önce
yorum için izin alacaktık ama seni bulamadık :)
737ng ~ 5 yıl önce
Sana avrupa turu attıran pilotlardan biriyim ben çok konuşma. İstediğim yorumu da yaparım. Yorum yapmadan önce kart mı atacaktım sana ! Şeytan diyor yaz cost index'i "1" millet geç kalsın gideceği yere. Kalan fazla yakıt da göz çıkarmaz hem
Azra ~ 5 yıl önce
Seviyede cig atladiniz bu ne atismalar satasmalar herkez kendi gorusunu belirtiyor o yuzden biraz saygili olun birbirinize karsi bu nedir ya seviye dustukce dusuyor...
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Çok mantıklı.Yakıt pahalı ve maliyetler çok yüksek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ryanair ~ 5 yıl önce
Yakında Pilotların yerine Yolcuları oturtur Kokpite böylelikle Maaş derdide olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000