06 Eylül 2017, Çarşamba 15:28:20

Ryanair bagaj kuralını değiştirdi: Tek el bagajı ile uçuracak

İrlandalı low cost havayolu şirketi Ryanair, kabin bagajı kurallarında değişiklik yapıldığını açıkladı.
  • keske Turkiye ye de bir gun gelse de, duygu somurusunden, kaziktan kurtulsak 40 50 TL ye ucsak. Ryanair I turkiye de istiyoruz !
  • Ogrencı dostudur. On numara fırmadır. sadece gıdılecek meydanın sehre uzaklıgını bılın yeter. Tr ye yıllardır nasıl gelmez anlamam. Yunana bıle gıdıyor. cam kenarı korıdor vs derdı yoktur otur kafana gore. sırt cantanı kap gıt. zaten tek bagaj hakkı var o da genc bekara yeter.
  • Berbat bir havayolu şirketi. Roma'dan barselonaya giderken 3 bucuk saat kapılarını kapatıp uçağın içinde bekletti ve sattığı yiyecekler yolculara yetmemişti
  • Şu Ryan air Türkiye'ye de gelsin heryere ucsun. Bizim sözde low coast ları bitirsin

İrlanda'nın başkenti Dublin merkezli havayolu şirketi Ryanair bagaj kurallarında değişiklik yaptığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamada öncelikli olmayan tüm yolcuların kabine artık tek bagaj ile gireceği belirtildi. Kabinde yeterli bagaj alanı kalmaması, bu yüzden uçuşların rötara girmesini engellemek amacıyla düzenlenen kabin içi bagaj kurallarıyla birlikte uçak altı bagaj fiyatlarında da indirim yapıldı.

15 kg'lik uçak altı bagajı için alınan 35 Euro'nun ücretin 20 kg bagaj ve 25 Euro olarak belirlendiği açıklandı. 

Ryanair Pazarlama Sorumlusu Kenny Jacobs, yeni düzenleme ile şirketin yıllık 46 milyon Euro avantaj sağlayacağını belirtti. Uygulamanın 1 Kasım itibariyle hayata geçeceği öğrenildi.

Ryanair bagaj kuralını değiştirdi: Tek el bagajı ile uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

KESKE GELSE ~ 12 ay önce
keske Turkiye ye de bir gun gelse de, duygu somurusunden, kaziktan kurtulsak 40 50 TL ye ucsak. Ryanair I turkiye de istiyoruz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayrullah Jr. ~ 12 ay önce
Ogrencı dostudur. On numara fırmadır. sadece gıdılecek meydanın sehre uzaklıgını bılın yeter. Tr ye yıllardır nasıl gelmez anlamam. Yunana bıle gıdıyor. cam kenarı korıdor vs derdı yoktur otur kafana gore. sırt cantanı kap gıt. zaten tek bagaj hakkı var o da genc bekara yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sss ~ 12 ay önce
Berbat bir havayolu şirketi. Roma'dan barselonaya giderken 3 bucuk saat kapılarını kapatıp uçağın içinde bekletti ve sattığı yiyecekler yolculara yetmemişti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xxx ~ 12 ay önce
Şu Ryan air Türkiye'ye de gelsin heryere ucsun. Bizim sözde low coast ları bitirsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000