06 Nisan 2012, Cuma 08:54:32

HOSTESLERE İLGİNÇ UYARI...

Ryanair, kabin ekiplerine 'zayıflayın' uyarısı yaptı...
  • hazır sinekten yağ çıkmışken.uçak içi oksijeni de kaldırsınlar.çok kilo kardeşim oksijen
  • dilinize sağlık ne olursa olsun thy kabin ekiplerine giydirenler henüz uyanamamış ya da bu haberi atlamışlar sanırım :))
  • fırsat bu fırsat deyip thy ye çakan yok hayırdır herhalde daha saat erken günün ilerleyen saatlerinde bekleriz yorumlarınızı demekki kilo uyarısında thy bulunmuyormuş i
  • hala pegasus ile uğraşanlar var, meyve veren ağaç taşlanırmış...
Avrupa'da ucuzluğuyla bilinen Ryanair isimli havayolu şirketi, artan benzin fiyatlarına yeni çareler bulmakta gecikmedi.

Önce kendi firmalarına ait uçuş dergisini daha ince kağıtlara basma kararı alan şirket, aynı zamanda uçağa yüklenen buz miktarını da azaltarak yükü hafifletmeyi hedefledi.
 
Tasarruf çözümlerinin içerisindeki en ilginç madde ise hosteslere yönelik "kilo verin" uyarısı oldu. Milliyet'te yer alan habere göre; havayolu şirketinin sözcüsü Stephen McNamara iddiaları, "Çalışanlarımıza kilolarına dikkat etmelerini hatırlatıyor, motivasyon için de Ryanair takvimi için poz verebileceklerini söylüyoruz" sözleriyle doğruladı.
 
Thai Airways isimli havayolu şirketi de Mart ayında hosteslerini aynı şekilde uyarmış, kilo vermek için 6 aylık bir süre vermişti.
HOSTESLERE İLGİNÇ UYARI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
hazır sinekten yağ çıkmışken.uçak içi oksijeni de kaldırsınlar.çok kilo kardeşim oksijen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
dilinize sağlık ne olursa olsun thy kabin ekiplerine giydirenler henüz uyanamamış ya da bu haberi atlamışlar sanırım :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
fırsat bu fırsat deyip thy ye çakan yok hayırdır herhalde daha saat erken günün ilerleyen saatlerinde bekleriz yorumlarınızı demekki kilo uyarısında thy bulunmuyormuş i

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hala pegasus ile uğraşanlar var, meyve veren ağaç taşlanırmış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000