13 Eylül 2008, Cumartesi 11:43:51

FREE BIRD YARDIMA KOŞTU

İngiltere’nin en büyük tur operatörlerinden olan XL’in iflasını açıklamasıyla mağdur durumda kalan yolculara Free Bird Havayolları’ndan yardım eli uzandı. Şirketin Dalaman’dan İngiltere’ye dönecek olan yolcularını bir ay boyunca Free Bird taşıyacak.
  • YAPTIĞIN YORUMDA KULLANDIĞIN ŞİRKETLERDEN ÖZÜR DİLE...
  • şirket adı kullanarak saçmalayan vatandaşın düşünceleri onu bağlasa da sonuçta telli babaya gidip dilek bağlamıyor !! Buraya yorum yazanın da yorumlara katlanması gerek..Kendine ohh ohh başkasına tuka kaka olmazz !!!Alakalı yada alakasız herkes hakaret olmadığı sürece GERÇEKLERİ yazabilir..gazetelerde yayınlanmışsa savcılık iddianamesinde aynen yer almışsa ve de suçlu namzeti şahıs halen içerdeyse bunu yoruma katmak belden aşağı vurmak değildir.
  • FREEBIRD SANKİ HİLAL-I AHMER CEMİYETİ ?? BEDAVAYA SIRF İYİLİK OLSUN DİYE Mİ TAŞIDIKLARINI SANIYORSUNUZ..BUNUN ADI OLSA OLSA OLUŞMUŞ PAZARI DEĞERLENDİRMEK OLABİLİR..PARALARI ÇATIR ÇATIR ALACAKLAR..UCUZ REKLAMA GEREK YOK YANİİİİ...
  • Şirket adı kullanarak kim olduğu belli olamayan kişilerin düşünceleri sadece kendilerini bağlar. Bunlara cevap vermek için de belden aşağı vuran konuyla alakasız saçmalayarak hakarete vardıran insanların yazılarını da airport haber'in sorumlu yayıncılık anlayışı gereği yayınlamaması gerekir.

İngiliz tur operatörü XL’nin iflasını açıklaması binlerce İngiliz tatilcinin keyfini kaçırdı. Tatilciler, şirketin iflasını duyurmasıyla tatil için gittikleri ülkelerde mahsur kaldı. Easyjet, BMİ, Flybe ve Ryanair gibi şirketler yolcuların mağdur olmaması için XL şirketine yardım etme talebinde bulunurken şirkete bir destek de Türkiye’den geldi.

Türk sivil havacılığının başarılı aktörlerinden Free Bird Havayolları, Dalaman’a gelen yolcuların dönüşlerinin sağlanması konusunda XL’ye yardım eli uzattı.
Free Bird, Dalaman’da mahsur kalan İngiliz yolcuları taşıyabileceğini açıkladı. Free Bird Havayolları’nın bu talebine olumlu karşılık gelince Dalaman’daki turistler rahat bir nefes aldı. Dalaman’daki İngiliz turistler bir ay boyunca Free Bird uçaklarıyla ülkelerine taşınacak.

FREE BIRD YARDIMA KOŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 10 yıl önce
YAPTIĞIN YORUMDA KULLANDIĞIN ŞİRKETLERDEN ÖZÜR DİLE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Braveheart ~ 10 yıl önce
şirket adı kullanarak saçmalayan vatandaşın düşünceleri onu bağlasa da sonuçta telli babaya gidip dilek bağlamıyor !! Buraya yorum yazanın da yorumlara katlanması gerek..Kendine ohh ohh başkasına tuka kaka olmazz !!!Alakalı yada alakasız herkes hakaret olmadığı sürece GERÇEKLERİ yazabilir..gazetelerde yayınlanmışsa savcılık iddianamesinde aynen yer almışsa ve de suçlu namzeti şahıs halen içerdeyse bunu yoruma katmak belden aşağı vurmak değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Blue ~ 10 yıl önce
FREEBIRD SANKİ HİLAL-I AHMER CEMİYETİ ?? BEDAVAYA SIRF İYİLİK OLSUN DİYE Mİ TAŞIDIKLARINI SANIYORSUNUZ..BUNUN ADI OLSA OLSA OLUŞMUŞ PAZARI DEĞERLENDİRMEK OLABİLİR..PARALARI ÇATIR ÇATIR ALACAKLAR..UCUZ REKLAMA GEREK YOK YANİİİİ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Approach ~ 10 yıl önce
Şirket adı kullanarak kim olduğu belli olamayan kişilerin düşünceleri sadece kendilerini bağlar. Bunlara cevap vermek için de belden aşağı vuran konuyla alakasız saçmalayarak hakarete vardıran insanların yazılarını da airport haber'in sorumlu yayıncılık anlayışı gereği yayınlamaması gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000