19 Nisan 2013, Cuma 09:28:07

YENİ KIYAFETLER TANITILDI!

Avustralyalı havayolu şirketi Qantas Havayolları yeni ekip kıyafetlerini tanıttı...
  • sade ve şık. olması gereken yani... bir laf vardır, futbol çok basit bir oyundur... zor olan onu basit oynamaktır. diye. dilek hanifin ve aslında hepimizin düştüğü hata genelde budur. laiklik vurgusu yapanlara... avustralya başbakanı şu anda ateist olduğunu açıklayan tek liderdir.
  • onemli olan profesyonel olmak .. yok bilgisayarımdan çaldılar yok onlar denemeydi falandı filandı.. yılan hikayesine döndü..
  • Thy nin de basma eteğe benzer uzun entari ve kadir inanır boğazlı süeteri kadar modern olamazlar:))
  • Bravo yani...alt tarafı Qantas kıyafetlerinden laikliğe bir yol açtınız ya! Pes doğrusu!!!

Avustralı Qantas Havayolları yeni kabin ekibi kıyafetlerini muhteşem bir törenle Sidney'de tanıttı. Fransız modasını tercih eden Qantas'ın muhteşem tanıtımına dünyaca ünlü model Miranda Kerr damga vurdu.

Fransız tasarımcı Martin Grant'ın hazırladığı yeni ekip kıyafetleri büyük beğeni toplarken, 35 farklı tasarımdan özenle seçildi. Qantas CEO'su Alan Joyce yaptığı açıklamada; 'Bu üniformalar dünya çapında modayı temsil ediyor. Biz bir havayolu şirketiyiz ve bu kıyafetlerle Avustralya'yı dünya çapında en iyi şekilde temsil etmiş olacağız teşekkür ediyorum' dedi.

İşte tanıtım videosu:

YENİ KIYAFETLER TANITILDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

tyler ~ 5 yıl önce
sade ve şık. olması gereken yani... bir laf vardır, futbol çok basit bir oyundur... zor olan onu basit oynamaktır. diye. dilek hanifin ve aslında hepimizin düştüğü hata genelde budur. laiklik vurgusu yapanlara... avustralya başbakanı şu anda ateist olduğunu açıklayan tek liderdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amatörler.. ~ 5 yıl önce
onemli olan profesyonel olmak .. yok bilgisayarımdan çaldılar yok onlar denemeydi falandı filandı.. yılan hikayesine döndü..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kenan ~ 5 yıl önce
Thy nin de basma eteğe benzer uzun entari ve kadir inanır boğazlı süeteri kadar modern olamazlar:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pes... ~ 5 yıl önce
Bravo yani...alt tarafı Qantas kıyafetlerinden laikliğe bir yol açtınız ya! Pes doğrusu!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000