08 Ekim 2010, Cuma 08:42:24

JUMBOJET'TE BÜYÜK PANİK!

Avustralya havayolu şirketi Qantas'a ait bir yolcu uçağında korku dolu dakikalar yaşandı.
  • Hep müslüman mi Terrorist al iste bu da Yahudi terrrorist. Ariel Sharon ve Menahem Begin de eski teröristlerden.Ingilizler onlari asmak için WANTED diye heryerde ariyorlardi. Israil kurulduktan sonra eski teröristler Basbakan oldular.
  • yakında qantas a nazar değer...
  • 5 Tonluk kapıyı açan Superman'nin haberi olsa mantıklıydıda. Zaten pilotlara hiçbirzaman öğretilmeyen ama praktikte uygulanabilir bir yöntem var uçağı bir sağa bir sola sallamak bu şekilde saldırgan etkisiz hale getirilebilir. birde :)) nickli arkadasın yorumuna hayran kaldım. ''O vakum etkisiyle uçardı.'' demişte terroristin amacı neydi sandı acaba ?
  • onuda muslumanlar dıye lanse ederler.... hrıstıyan terrorıstler..

Avherald adlı sitenin haberine göre; Avustralya havayolu şirketi Qantas'a ait bir yolcu uçağında bir yolcu paniğe yol açtı.

Boeing 747-400 tipi uçak, Londra'ya gitmek üzere Melbourne'den havalandıktan birkaç saat sonra bir adam aniden koltukların arasında koşarak "Hepiniz öleceksiniz!" diye bağırdı.

İbranice olduğu sanılan yabancı bir dilde dualar eden ve bağıran adam, kendini ve yolcuları öldürmekle tehdit etti.

Mürettebat silahlı olmayan, fakat acil çıkış kapısını açmaya çalışırken "Tanrı böyle istiyor!" diye bağıran adamı durdurmaya çalıştı. Yolcular paniğe kapılıp çığlıklar atarken, bazı yolcular da mürettebata yardım etmeye çalıştı.

Sonunda uçak Hong Kong'ya acil iniş yaparken, adam da gözaltına alındı.

JUMBOJET'TE BÜYÜK PANİK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
Hep müslüman mi Terrorist al iste bu da Yahudi terrrorist. Ariel Sharon ve Menahem Begin de eski teröristlerden.Ingilizler onlari asmak için WANTED diye heryerde ariyorlardi. Israil kurulduktan sonra eski teröristler Basbakan oldular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yakında qantas a nazar değer...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
5 Tonluk kapıyı açan Superman'nin haberi olsa mantıklıydıda. Zaten pilotlara hiçbirzaman öğretilmeyen ama praktikte uygulanabilir bir yöntem var uçağı bir sağa bir sola sallamak bu şekilde saldırgan etkisiz hale getirilebilir. birde :)) nickli arkadasın yorumuna hayran kaldım. ''O vakum etkisiyle uçardı.'' demişte terroristin amacı neydi sandı acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
onuda muslumanlar dıye lanse ederler.... hrıstıyan terrorıstler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000