03 Ocak 2012, Salı 15:41:19

BEŞ YILDIZLI OTEL DEĞİL, UÇAK!

Qantas Havayolları'nın filosunda bulunan Airbus A380 tipi uçağın 5 yıldızlı otelden farkı yok...
  • Son iki ayda yaptığım Qantas, Singapore ve Emirates ekonomi uzun uçuşlarının ardından, anladım ki bu tarz firmalar First ve Business Class da abartıp reklam yapıyorlar, ve tabi amaç isim yapıp ekonomiye yolcu çekmek. Ozellikle Emirates ve Qantas ekonomi sınıfları rezalet durumda. Koltuk, servis, hizmet, konfor. THY nin gerçekten çok gerisinde. THY ile olan fiyat farkının sebebini kabine girişte çok iyi anlıyorsunuz.
  • First iyi güzelde yeni 380 de economy de koltuk arkası ekran bile yok
  • Qantas havayollari su siralar ciddi finansal sorunlar yasiyor ne olacagi beli degil isci sendikasi ile anlasamadilar firma da butun ucuslarini durdurdu al dedi sendika baskanina sirketi sen yonet yerse tabi neyse onun disinda 4 tane quantas airbus 380 ucagi Los Angeles Int. havalimaninda teknik bakim hangari onunda park halinde bekliyor teknik nedenden dolayi yatiyor ayrica ucuslar durdu ne olacak onu bekliyorlar..
  • THY yi pahalılıkta da conforda da aratmayan şirket! LAX to SYD.
 İngiliz uçak içi tasarım firması Marc Newson tarafından dizayn edilen deri koltukları, 1000'den fazla filmin bulunduğu LCD televizyonları, yatak haline gelebilen koltukları bulunuyor. 

Avusturalyalı havayolu şirketi Qantas'a ait A380 tipi uçağı bir yolcu uçağından çok sunduğu konforla 5 yıldızlı bir oteli anımsatıyor.

İşte o uçağın içinden İngiliz Daily Motion tarafından yayınlanan kareler...
İŞTE BİR YOLCU TARAFINDAN ÇEKİLMİŞ VİDEO

BEŞ YILDIZLI OTEL DEĞİL, UÇAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Son iki ayda yaptığım Qantas, Singapore ve Emirates ekonomi uzun uçuşlarının ardından, anladım ki bu tarz firmalar First ve Business Class da abartıp reklam yapıyorlar, ve tabi amaç isim yapıp ekonomiye yolcu çekmek. Ozellikle Emirates ve Qantas ekonomi sınıfları rezalet durumda. Koltuk, servis, hizmet, konfor. THY nin gerçekten çok gerisinde. THY ile olan fiyat farkının sebebini kabine girişte çok iyi anlıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
First iyi güzelde yeni 380 de economy de koltuk arkası ekran bile yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Qantas havayollari su siralar ciddi finansal sorunlar yasiyor ne olacagi beli degil isci sendikasi ile anlasamadilar firma da butun ucuslarini durdurdu al dedi sendika baskanina sirketi sen yonet yerse tabi neyse onun disinda 4 tane quantas airbus 380 ucagi Los Angeles Int. havalimaninda teknik bakim hangari onunda park halinde bekliyor teknik nedenden dolayi yatiyor ayrica ucuslar durdu ne olacak onu bekliyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY yi pahalılıkta da conforda da aratmayan şirket! LAX to SYD.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000