07 Eylül 2011, Çarşamba 12:50:38

VE ORTAK UÇUŞLAR BAŞLADI...

Pegasus, Almanya’nın ikinci büyük havayolu airberlin ile Eylül 2011 tarihinden itibaren ortak uçuşlar gerçekleştirmeye başladı.
  • ve işte ali babada izair yükünden kurtulup akıllıca yatırım yapıyor. helal olsun büyüksün ali baba. artık profesyonellerle çalışma zamanın gelmişti
  • TOTİŞ AMERİKA YA UÇMAK İÇİN NİYE PEGASUS U BEKLİYOSUNKİ AYOL
  • İste ticaret böyle yapılır:):) kac yıldır avrupa pazarını kaybediyorduk bizim saçma sapan yönetilen şirketlerimiz yüzünden.Pegasus inatla avrupadaki yolcuyu bırakmamaya çalışıyor.İlerde bunun kaymağınıda yiyerek.
  • Tebrikler Pegasus, emin adımlarla büyüyen ve güven veren, en genç filoya sahip havayolu şirketi olarak daha çok başarılara imza atacaktır...
Ortak uçuşlar ilk aşamada Almanya’nın Berlin, Düsseldorf, Köln ve Münih şehirlerinden İstanbul’a ve bağlantılı olarak Ankara ve İzmir’e gerçekleşiyor. 2012 yılında hayata geçecek ikinci aşamada  ise Pegasus yolcuları airberlin’in uçtuğu Almanya ötesindeki destinasyonlara da uçacaklar.
 
Ortak uçuşlarla  ilgili olarak bir açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, “Pegasus olarak 2007 yılında başladığımız tarifeli Almanya seferlerimize hızla yenilerini ekledik. Almanya’da 5 noktaya, haftada 40 tarifeli sefer gerçekleştiriyoruz. Bildiğiniz gibi Pegasus’u da bünyesinde barındıran Esas Holding, yüzde 16.48 oranıyla airberlin’in en büyük hissedarı. airberlin’le 2009 yılında başlayan iş birliğimiz kapsamında iki havayolunun web siteleri birbirine bağlıydı ve bir havayolunun misafirleri diğer havayolunun web sitesinden uçuş rezervasyonu yapabiliyordu. airberlin ile şu anda gerçekleştirmeye başladığımız ortak uçuşlar  ile Almanya’daki varlığımızı daha da güçlendirmekten mutluluk duyuyor ve bu iş birliğini yeni fırsatların ilk adımı olarak görüyoruz.” dedi. 
 
Airberlin CFO’su Ulf Hüttmeyer ise, “Türk ortağımız Pegasus ile gerçekleştirdiğimiz codeshare uygulaması, hızla büyüyen Türkiye pazarındaki yerimizi güçlendirecek. Misafirlerimiz bu uygulama ile Almanya’dan direkt İstanbul’a uçabilecekler. Ayrıca İzmir ve Ankara’ya düzenlenen bağlantılı uçuşlara da rezervasyon yaparak, bu şehirlere de seyahat edebilecekler. ” ifadesini kullandı.
VE ORTAK UÇUŞLAR BAŞLADI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
ve işte ali babada izair yükünden kurtulup akıllıca yatırım yapıyor. helal olsun büyüksün ali baba. artık profesyonellerle çalışma zamanın gelmişti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TOTİŞ AMERİKA YA UÇMAK İÇİN NİYE PEGASUS U BEKLİYOSUNKİ AYOL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İste ticaret böyle yapılır:):) kac yıldır avrupa pazarını kaybediyorduk bizim saçma sapan yönetilen şirketlerimiz yüzünden.Pegasus inatla avrupadaki yolcuyu bırakmamaya çalışıyor.İlerde bunun kaymağınıda yiyerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tebrikler Pegasus, emin adımlarla büyüyen ve güven veren, en genç filoya sahip havayolu şirketi olarak daha çok başarılara imza atacaktır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000