17 Nisan 2011, Pazar 10:50:47

UÇAKLAR HANGİ YÖNTEMLE ALINIYOR?

Uçak kiralama şirketi GECAS Pegasus Hava Yolları'nı 'Sale and lease-back' yöntemi ile finanse etmeye devam ettiklerini açıkladı.
  • Arkadaslar ben nisanin besinde erzincan aktarmali fransaya geldim inise 15 dakika vardi ucak inis icin alcaliyordu o anda nerdeyse ucak dusuyordu Sartre ucaklarina binmeyin turk hava yolu pahali ama guvenli pilotlari var tecrubeli
  • Tebrikler :)
  • ağrıya uçmayacakmısınız ali beg allah rızası için yeter bu thy dan kurtarın bızı çok pahalı :((
  • Pegasus savunucusu arkadas sana ve web sayfalarina degil yasadiklarima inanmayi tercih ederim
Uçak kiralama şirketi General Electric Capital Aviation Services (GECAS) Pegasus Hava Yolları'nı 'Sale and lease-back' yöntemi ile finanse etmeye devam ettiklerini açıkladı.

Nisan ayında Pegasus Hava Yolları'na fabrika çıkışlı dört adet Boeing 737-800 NG uçağı teslim edilecek. Pegasus, filosundaki 33 Adet Boeing 737-800 uçak sayısını yıl sonuna kadar 40'a yükseltmeyi planlıyor.

Pegasus Hava Yolları, Sabancı Ailesi'nin sahip olduğu ESAS Holding AŞ'nin bir yan kuruluşu ve 17 ülkede 100 noktaya sefer düzenliyor.

Bu arada şirket, bu ay 4 uçaklık teslimattan ilk ikisini filosuna eklemiş, bir uçağına Mira bir diğer uçağına ise Hande ismini vermişti.
UÇAKLAR HANGİ YÖNTEMLE ALINIYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Baba erzincanli ~ 5 yıl önce
Arkadaslar ben nisanin besinde erzincan aktarmali fransaya geldim inise 15 dakika vardi ucak inis icin alcaliyordu o anda nerdeyse ucak dusuyordu Sartre ucaklarina binmeyin turk hava yolu pahali ama guvenli pilotlari var tecrubeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tebrikler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ağrıya uçmayacakmısınız ali beg allah rızası için yeter bu thy dan kurtarın bızı çok pahalı :((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus savunucusu arkadas sana ve web sayfalarina degil yasadiklarima inanmayi tercih ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000