10 Kasım 2015, Salı 11:33:09

THY durdurdu Pegasus uçuyor

Rus Metrojet Hava Yolları’nın Şarm El Şeyh - St. Petersburg seferini yapan uçağının terör örgütü İŞİD tarafından düşürüldüğü yönündeki iddiaların ardından THY bu kente yaptığı uçuşları iptal ederken Pegasus Havayolları seferlerine ara vermedi.
  • Su bile parayla su !
  • Mogodişu, Kabil, Mezar-ı Şerif de tehlikeli ve THY uçuyor. İnişte ve kalkışta füze riski var. SSH'da böyle bir risk yok. Arap laçkalığı önlendiğinde sorun ortadan kalkıyor.
  • hayatlarında paradan başka bir şeye inanmayan insanların yapacagı şeydir bu pegasusta onu yapıyor binen biner binmeyen binmez
  • Bir yerde güvenlik sorunu var ve bir şirket ben takmam bunu uçarım derse cesur yürek olunmaz örnek tailwind libya savaşında uçagı libya bırakıp kaçmak zorunda kaldı kulağa küpe

Rus Metrojet Hava Yolları’nın Şarm El Şeyh - St. Petersburg seferini yapan uçağının terör örgütü İŞİD tarafından düşürüldüğü yönündeki  iddiaların ardından THY bu kente yaptığı uçuşları iptal ederken Pegasus Havayolları seferlerine ara vermedi.

Metrojet Havayolları uçağının IŞİD tarafından vurulduğu iddiaları sonrası birçok havayolu şirketi Şarm El Şeyh’e yaptığı uçuşları iptal etme kararı aldı. THY de önce uçuşların sadece gündüz yapılacağını açıkladı ancak sonrasında uçuşların 16 Kasım’a kadar durdurulduğunu bildirdi.

THY, Şarm El Şeyh kentindeki güvenlik problemi nedeniyle uçuşlarını durdurduğunu açıklarken bu kente uçan Pegasus Havayolları’ndan herhangi bir iptal haberi gelmedi. Haftanın 4 günü Şarm El Şeyh’e uçan Pegasus Havayolları uçakları gece saat 23:25’te Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı seferlerine devam ederken bilet fiyatları ise talebin az olması sebebiyle tek yönde 185 TL’ye kadar düştü.

Pegasus Havayolları’nın Şarm El Şeyh seferlerine devam etmesinin güvenlik açısından riskli olduğu belirtilirken şirketten henüz bu konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Olay sonrası THY başta olmak üzere Lufthansa ve Air France olmak üzere bazı havayolu şirketleri Şarm El Şeyh uçuşlarını durdurma kararı almıştı.

©AirportHaber

THY durdurdu Pegasus uçuyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Water ~ 3 yıl önce
Su bile parayla su !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asmerk ~ 3 yıl önce
evinde çeşmeden akan suya para vermiyor musun ?
Mogodişu ~ 3 yıl önce
Mogodişu, Kabil, Mezar-ı Şerif de tehlikeli ve THY uçuyor. İnişte ve kalkışta füze riski var. SSH'da böyle bir risk yok. Arap laçkalığı önlendiğinde sorun ortadan kalkıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hobi ~ 3 yıl önce
hayatlarında paradan başka bir şeye inanmayan insanların yapacagı şeydir bu pegasusta onu yapıyor binen biner binmeyen binmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tarafsız ~ 3 yıl önce
Bir yerde güvenlik sorunu var ve bir şirket ben takmam bunu uçarım derse cesur yürek olunmaz örnek tailwind libya savaşında uçagı libya bırakıp kaçmak zorunda kaldı kulağa küpe

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sigorta? ~ 3 yıl önce
Uçağı alıp gelmek belki orada bırakmaktan karlı değildir. Ne dersiniz?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000