18 Aralık 2012, Salı 14:05:41

SON DAKİKA! PEGASUS KAÇ UÇAK SİPARİŞ ETTİ?

Pegasus Havayolları 75'i kesin 25'i opsiyonlu 100 uçak sipariş verdi.
  • ben de her Türk vatandaşı gibi çok memnun oldum ama sipariş vermek filonun 100 + 40 olacağı anlamına gelmiyor. sipariş edilen uçaklar TC kuyruklu ve Bayraklı olacak mı yoksa uçak sırası sonradan satılacak mı vs.vs. yani sadece sipariş birşey ifade etmiyor. Vaad edilmesi gereken şey şu. PGS 40 uçakla şuanki hatlarını koruyup doldurabiliyor 140 uçak ile bunu yapabilecek mi? 140 uçak 10 yıl sonra PGS filosunda olacak mı aslında benim bilmek istediğim bu. uçakların 12 milyar dolar olması 100 tane olması az yakıt yakması değil. saygılarımla
  • Gerçekten güzel olaylar özel havayollarınında bir yerlere gelmesi gerekmektedir.
  • 75 ucagi kulanmaz PGS cogunu kendi leasing sirketinden kiralik verir.
  • bu siteye sirf yorumlari okumak icin giriyorum,ve cok guluyorum. dunyanin hicbiryerinde yoktur, havalimani kavgasi yapan, yok saw soyle yok ataturk havalimani boyle, yok pegasus soyle yok pegasus boyle, yok thy boyle , yok onur air boyle soyle oyle, bilmem ne... ((::. Elin milleti onerici yorum yapar, bizim milletin derdi ise, birbirinin kuyusunu kazmak. gelisirsiniz gelisirsiniz bu kafs ile.

Pegasus Havayolları, 75 A320Neo sipariş etti. 12 milyar dolar değerindeki siparişin 58'i Airbus 320, 17'si A321Neo olduğu bildirildi.

Pegasus'un 25 de opsiyonlu sipariş ettiği kaydedildi. 

SON DAKİKA! PEGASUS KAÇ UÇAK SİPARİŞ ETTİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

meraklı ~ 6 yıl önce
ben de her Türk vatandaşı gibi çok memnun oldum ama sipariş vermek filonun 100 + 40 olacağı anlamına gelmiyor. sipariş edilen uçaklar TC kuyruklu ve Bayraklı olacak mı yoksa uçak sırası sonradan satılacak mı vs.vs. yani sadece sipariş birşey ifade etmiyor. Vaad edilmesi gereken şey şu. PGS 40 uçakla şuanki hatlarını koruyup doldurabiliyor 140 uçak ile bunu yapabilecek mi? 140 uçak 10 yıl sonra PGS filosunda olacak mı aslında benim bilmek istediğim bu. uçakların 12 milyar dolar olması 100 tane olması az yakıt yakması değil. saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SERDAR ~ 6 yıl önce
Gerçekten güzel olaylar özel havayollarınında bir yerlere gelmesi gerekmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NEO ~ 6 yıl önce
75 ucagi kulanmaz PGS cogunu kendi leasing sirketinden kiralik verir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eco-kanada ~ 6 yıl önce
bu siteye sirf yorumlari okumak icin giriyorum,ve cok guluyorum. dunyanin hicbiryerinde yoktur, havalimani kavgasi yapan, yok saw soyle yok ataturk havalimani boyle, yok pegasus soyle yok pegasus boyle, yok thy boyle , yok onur air boyle soyle oyle, bilmem ne... ((::. Elin milleti onerici yorum yapar, bizim milletin derdi ise, birbirinin kuyusunu kazmak. gelisirsiniz gelisirsiniz bu kafs ile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000