01 Temmuz 2014, Salı 00:00:13

ŞOK ŞOK ŞOK. HANGİ ŞİRKET KAPISINA KİLİT VURDU?

Ercan Havalimanı merkezli HAVAŞ ve Kıbrıs Hava Yolları ortaklığındaki CAS (Cyprus Airport Service) bütün faaliyetlerini aniden durdurma kararı aldı. CAS’ın hizmet verdiği tüm şirketler büyük kaos yaşadı. Yolcuların işlemleri güçlükle yapılabildi. İşte detaylar.
  • Bu bir sendikacı buran atakan filimidir aynı filimi kthy kapanırkende gördük haydi atakan bıravo sana doymadın değilmi
  • Hedef neydi ? Birilerini zengin etmek... Başardılarda
  • Sayın hükümet ve değerli yönetim kurulu üyeleri. Artık bir yerlerinize kına yakarsınız.
  • Bu işte sorumlu arıyorsanız ben size yazıyım. Biri KTHY hissedarı kayyum diğeri de yönetim kurulu üyesi güvenç cantaş. Bu ikisi cas şirketini bitirdiler.

Ercan Havalimanı merkezli HAVAŞ ve Kıbrıs Hava Yolları ortaklığındaki CAS (Cyprus Airport Service) bütün faaliyetlerini aniden durdurma kararı aldı. CAS’ın hizmet verdiği tüm şirketler büyük kaos yaşadı. Yolcuların işlemleri güçlükle yapılabildi. 

KKTC Ercan Havalimanı’nda Pegasus Havayolları, Corendon Havayolları ve Freebird Havayolları gibi şirketlere handling hizmeti veren CAS, bütün faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Kararın neden alındığı bilinmezken Pegasus Havayolları ile Corendon Havayolları CAS’ın aldığı bu karar sonrasında perişan oldu.

Yaklaşık 170 çalışanı bulunan CAS’ın birkaç gündür personelin iş akdini feshetmeye başladığı kaydedildi.

Ani kararla çalışmaları durdurma kararı alan CAS’ın hizmet verdiği Pegasus Havayolları ile Corendon Havayolları uçaklarının yolcu hizmetlerini terminal işletmecisi T&T Airport ile İstanbul Handling’in gayretleri ile gerçekleştirildiği kaydedildi.

Büyük kaos yaşanan iş durdurma kararından sonra Pegasus Havayolları’nın İstanbul Handling ile anlaşma sağladığı kaydedildi.©Airporthaber.com

ŞOK ŞOK ŞOK. HANGİ ŞİRKET KAPISINA KİLİT VURDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu bir sendikacı buran atakan filimidir aynı filimi kthy kapanırkende gördük haydi atakan bıravo sana doymadın değilmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hedef ~ 4 yıl önce
Hedef neydi ? Birilerini zengin etmek... Başardılarda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalsın ~ 4 yıl önce
Sayın hükümet ve değerli yönetim kurulu üyeleri. Artık bir yerlerinize kına yakarsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sorumlu ~ 4 yıl önce
Bu işte sorumlu arıyorsanız ben size yazıyım. Biri KTHY hissedarı kayyum diğeri de yönetim kurulu üyesi güvenç cantaş. Bu ikisi cas şirketini bitirdiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nasıl? ~ 4 yıl önce
ne şekilde bitirdiler. İcraatları ne oldu. Hedefleri neydi?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000