14 Ocak 2009, Çarşamba 13:25:42

Sabiha Gökçen'den Oslo çıkarması

İskandinavya'nın en büyük turizm fuarı olan Oslo Reseliv 08 turizm fuarı 08 Ocak - 11 Ocak tarihlerinde Norveç'in başkenti Oslo'da yapıldı...
  • biz ramp calışanları işimizi ve isg yi cok seviyoruz yöneticilerimizden biz calışanları kendisini nazi subayına benzettiğimiz şef ali akkandan derhal ve sonsuza kadar kurtamalarıdır hiçbir derdimizi dinlememekle beraber bizleri azarlamak bağırıp cağırmak hicin fırsat kolluyor bıktık artık yeterrrrrrr.
  • zayıf stand, türkiye ye yakışmamış
  • SAW idarecileri ayni zamanda Utrecht kentindeki fuardada temsil ediyorlar havalimanini. Kendilerini kutlamak lazim. Rekabetin yogun oldugu bir ortamda kendilerini ellerinden geldigince havalimanini ve yatirimlarini tanitmalari guzel bir sey. Bunun sadece Avrupa'da kalmayacagini ve Asya, Amerika ve Okyanusya ile Afrika kitalarindaki bu tip tanitimlarada gideceklerini umuyorum. Basarilar dilerim.
  • ısg yönetimini bu faaliyeti duyuramadığı için kınıyorum.biz koşa koşa giderdik....

100.000 ziyaretcinin katıldığı fuarda Türkiye standı büyük ilgi gördü. Türkiyenin bir çok bölgesinden katılan tur operatörleri 2009 yılınından umutlu olduklarını belirttiler. Türk havacılık sektöründen İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nın katıldığı fuarı Norveç Kraliçesinin yanısıra bir çok üst düzey politikacı ve bürokrat takip etti.
 
Sabiha Gökçenden İskandinavya Çıkartması,

Oslo fuarında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanını temsilen bulunan ISG Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın; "Oslo'ya İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na İskandinavya bölgesinden uçuş yapan tüm havayolları adına katılmış bulunuyoruz. İskandinavya bölgesi bizim için önemli bir bölgedir" diyen ve devam eden Aydın, 2008 yılında Oslo ve Stockholm'den Norwegian, Kopenhag'dan Pegasus'la bu bölgenin havalimanı networkünün içinde olduğunu ifade etti. "2009 yılında amacımız bu network'e Helsinki ve Danimarka Billund bölgesinide katmaktır" dedi.
 
Helsinki, Kopenhag ve Stockholm fuarlarına da katılacaklarını belirten Aydın, İstanbul Sabiha Gökçen havalimanının 2009 yılında sözde krizden etkilenmeden yolcu sayısını arttıracağını ifade ederken, sözlerini şöyle sürdürdü; "Biz pazarlama ekibi olarak kriz lafını telafuz etmekten hoşlanmıyoruz. Türk Sivil Havacılığı çok dinamik ve güçlü, 2009 yılı hem Türk turizmi hemde havacılık camiası için bir firsattır" dedi.
 
"İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Pazarlama ekibi olarak amacımız geniş bir network ağı kurarak kuzeyi güneye, doğuyu batıya bağlıyan bir hub haline gelmektir. Şu anda 14 iç 21 dış destiansyonla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dubai'den Londra'ya, Barcelona'dan Katar'a, Krosnadar'dan Ercan'a, Stockholm'den Baku'ye kadar uzanan geniş bir kapsama alanına sahiptir". Aydın 2009 yılı hedefleri için ise şunları kaydetti, "İç hat network'ümüze 6 yeni, dış hat networkümüzede 14 yeni destinasyon katmak istiyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.


oslo

Sabiha Gökçen'den Oslo çıkarması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

ramp ~ 10 yıl önce
biz ramp calışanları işimizi ve isg yi cok seviyoruz yöneticilerimizden biz calışanları kendisini nazi subayına benzettiğimiz şef ali akkandan derhal ve sonsuza kadar kurtamalarıdır hiçbir derdimizi dinlememekle beraber bizleri azarlamak bağırıp cağırmak hicin fırsat kolluyor bıktık artık yeterrrrrrr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fuar ~ 10 yıl önce
zayıf stand, türkiye ye yakışmamış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sydney ~ 10 yıl önce
SAW idarecileri ayni zamanda Utrecht kentindeki fuardada temsil ediyorlar havalimanini. Kendilerini kutlamak lazim. Rekabetin yogun oldugu bir ortamda kendilerini ellerinden geldigince havalimanini ve yatirimlarini tanitmalari guzel bir sey. Bunun sadece Avrupa'da kalmayacagini ve Asya, Amerika ve Okyanusya ile Afrika kitalarindaki bu tip tanitimlarada gideceklerini umuyorum. Basarilar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
koaka ~ 10 yıl önce
ısg yönetimini bu faaliyeti duyuramadığı için kınıyorum.biz koşa koşa giderdik....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000