31 Ekim 2009, Cumartesi 14:27:06

SABİHA GÖKÇEN'DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nın yeni terminalinin açılışı gerçekleştirildi...
  • Açılmayan terminali açtılar
  • Köln'de bir tanitim var oldugunun haberini aldim.Orada bulunmayan Sabiha Gökcen Yöneticilerinin Almanya'da olma ihtimalleri,bana göre var.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • HAYIRLI OLSUN..ANCAK YİNE TÜRK GİBİ BAŞLAYAMADIK.HAZIR OLMADAN AÇILDI.YAZIK O KADAR ŞAŞAYA VE MASRAFA. NE OLDU ..AÇILDI VE AKŞAM YİNE APRON DA BARİYERLER ÇEKİLDİ .YANİ KAPANDI. YANİ KISACASI BU ŞİRKETLE NEREYE KADAR..HEPSİ AMATÖRR.APRON HER AN BİR KAZAYA GEBE..SORMAK LAZIM.NEREDEE ULAŞTIRMA BAKANLIGI?NEREDE KONTROL?ALLAH ÇALIŞANLARA KUVVET VERSİN BU MEYDAN DA...

30 ayda yapılması planlanan ancak 18 ayda yapımı sona eren yeni terminal binasının açılışını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

Açılışa çok sayıda bakan ve bürokratın katılması dikkat çekerken, Başbakan Tayyip Erdoğan terminal binasının açılışından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu görkemli açılışa Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Malezya Ulaştırma Bakanı ve Hindistan Sivil Havacılık Bakanı, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, İSG Yapım ve yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Özdemir; "Biz bu terminale çok büyük emekler verdik. Çok çalıştık ve nihayet sonuca ulaştık. Artık amacımız bu terminale yolcuları çekmek ve onları en iyi şekilde ağırlamak. Beklentilerimizi karşılayacağına inanıyorum" dedi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ise; "Açılacak olan terminal son derece modern ve beklentilere yönelik oldu. Çok büyük çalışmaların ürünü olduğunu söyleyebilirim. Terminalimize yolcuların talebinden hiç şüphem yok. Biz göreve geldikten sonra havacılık alanındaki gelişmeler durmaksızın sürmüştür ve sürmeye devam edecektir" dedi.

Daha sonra kürsüye çıkarak konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başbakan R. Tayyip Erdoğan; "Öncelikle bu terminalin açılması için çalışan herkese teşekkür ediyorum. Artık yolcuların sayısına yetişemiyoruz ve bu bereketten de son derece memnunuz. Terminalin gerekli yolcu sayısına ulaşacağından eminim. Ayrıca bu havalimanına Avrupa Yakası'ndan rahatlıkla metro gelişini sağlayacağız. Atatürk Havalimanı'ndan buraya buradan da Atatürk Havalimanı'na ulaşımı halletmek üzereyiz. Bu konuda metro çalışmaları devam ediyor. Şunu belirtmek isterim ki istanbul'a 3. havalimanı artık şart olmuş durumda. Bunu en kısa zamanda halledeceğiz" dedi.

GALERİ İÇİN TIKLAYIN

SABİHA GÖKÇEN'DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
Açılmayan terminali açtılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Köln'de bir tanitim var oldugunun haberini aldim.Orada bulunmayan Sabiha Gökcen Yöneticilerinin Almanya'da olma ihtimalleri,bana göre var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HAYIRLI OLSUN..ANCAK YİNE TÜRK GİBİ BAŞLAYAMADIK.HAZIR OLMADAN AÇILDI.YAZIK O KADAR ŞAŞAYA VE MASRAFA. NE OLDU ..AÇILDI VE AKŞAM YİNE APRON DA BARİYERLER ÇEKİLDİ .YANİ KAPANDI. YANİ KISACASI BU ŞİRKETLE NEREYE KADAR..HEPSİ AMATÖRR.APRON HER AN BİR KAZAYA GEBE..SORMAK LAZIM.NEREDEE ULAŞTIRMA BAKANLIGI?NEREDE KONTROL?ALLAH ÇALIŞANLARA KUVVET VERSİN BU MEYDAN DA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000